Nabídka práce v Německu - Starke JobsBetonář, železobetonář - Großrückerswalde, Německo - Starke Jobs
Zentrale: +49 3735 9489055

Betonář, železobetonář – Großrückerswalde, Německo 155 views1 žádost o místo

Práce v Německu – Betonář, železobetonář – Großrückerswalde, Německo

Nabídka práce v Německu – pro našeho partnera, německou energetickou společnost se sídlem v Großrückerswalde, hledáme vhodného kandidáta na pozici betonáře nebo železobetonáře. Rozmanitá náplň práce i zajímavé pracovní podmínky jsou ideální pro všechny,  Ideální pro dojíždění z okolí Chomutova po Karlovy Vary.

Jaká je náplň práce betonáře / železobetonáře v Německu:

  • Provádění staveb z betonu a železobetonu
  • Okrajově také výroba bednění pro opěrné zdi, výztuhy
  • Menší mostní konstrukce
  • Práce na inženýrských stavbách
  • Těsnění a izolace již hotových staveb
  • Opravy poškozených betonových konstrukcí

Požadavky kladené na betonáře / železobetonáře:

  • Znalost němčiny na úrovni A2 – B1
  • Výhodou vzdělání v oboru
  • Praxe v oboru betonář
  • Spolehlivost a preciznost
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Vlastní automobil pro dopravu do zaměstnání

Co Vám za to nabídneme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • Podporu při jednání s německými úřady

Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, kontaktujte Kláru Kelich z pracovní agentury Starke Jobs Annaberg pro více informací.

Zaměstnání v Německu – sociální a další výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, můžete využít i sociálních výhod. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních benefitů se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Vyplatí se vědět také to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst.

Hledají zaměstnání v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici betonář, nabídky zaměstnání v Německu jsou rozmanité, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky naleznete na tomto odkazu.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku Ucházet se přes Facebook
Informace o pobočce
Google Bewertung
4.9
Basierend auf 39 Rezensionen
Facebook Rating
4.9
Basierend auf 52 Rezensionen
German