Nabídka práce v Německu - Starke JobsPráce v Německu - ŘIDIČ KAMIONU - Stockheim - německá spedice
Zentrale: +49 3735 9489055

Řidič kamionu – Stockheim, Německo 118 views

Řidič kamionu – práce v Německu pro spedici ve Stockheim (Bavorsko)

Jste řidič kamionu a láká Vás práce v Německu? Pak jste u Starke Jobs správně. Starke Jobs nabízí zprostředkování práci v Německu přímo pod německou spedici. Zcela zdarma! Jsme silný partner pro uchazeče o práci v Německu, ať už na pozici řidič kamionu, nebo jiné profese.

Jako řidič máte k dispozici vozový park různých značek

Na uchazeče o pozici řidič kamionu pro spedici ve Stockheim čeká smíšený vozový park zn.  MAN, DAF, Mercedes. Řidič by měl mít zkušenosti s plachtou + návěs, přívěs nebo jumbo přívěsem.

Druhy transportovaného zboží

  • Převáží se především paletové zboží. Řidič by měl mít tedy zkusšenosti s nakládáním / vykládáním a ukládáním palet v nákladovém prostoru

Jaká pracovní doba řidiče čeká a kam bude jezdit?

  • Vyjíždí se v neděli večer nebo v pondělí ráno a jezdí se do pátku. 95% jízd je po Německu.

Pracovní smlouva, nástupní plat a další příplatky

  • pracovní smlouvu podepíšete přímo se spedicí, od prvního dne jste tedy jejím zaměstnancem
  • jako řidič kamionu dostanete hrubý nástupní plat ve výši cca 2.200€ + příplatky
  • noční příplatky (od 20 do 6 hodin) – ty jsou osvobozené od zdanění
  • příspěvek na nápoje 15 € / den (pokud budete v měsíci jezdit 20 dnů, hned to je 300 €)
  • po zkušební době (6 měsíců) dostanete kreditní kartu, která bude každý měsíc dobita 44€. Buď si na ni můžete spořit, nebo kdekoliv s ní zaplatit.

Znalost němčiny

  • vyžadovaná znalost němčiny je minimálně na úrovni A2/B1 – co by měl uživatel jazyka na této úrovni ovládat, zjistíte ZDE.

Práce v Německu – sociální a další výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete nawebových stránkách Starke Jobs přečíst.

Tato pracovní nabídka práce pro řidiče Vás nezaujala chcete si prohlédnout i ty další? To není žádný problém, všechny naše nabídky práce v Německu zobrazíte kliknutím na tento řádek.

Pokud Vás zajímá práce v Německu a máte zájem pracovat jako řidič kamionu pro německou spedici, kontaktujte naši pobočku Starke Jobs Marienberg na telefonním čísle 00420 733 479 763 nebo nám rovnou zašlete svůj životopis na naši e-mailovou adresu cz@starke-jobs.com.

Zajímá práce v Německu i Vaše kamarády, známé nebo příbuzné? Naše nabídka práce v Německu je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici řidič kamionu, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku Ucházet se přes Facebook
Sdílet nabídku
Informace o pobočce
Kontaktujte nás
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f6611
Google Bewertung
4.9
Basierend auf 39 Rezensionen
Facebook Rating
4.9
Basierend auf 52 Rezensionen
German