Nabidka práce v Německu u hranic - Starke JobsPráce v Německu - Elektrikář - Drážďany, Německo
Zentrale: +49 3735 9489055

Elektrikář – Drážďany, Německo 445 views

Job Overview

  • PSČ 01067
  • Hodinová mzda 12 Eur
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Telefon 420734276906
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 1 směna
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
219
3.5k
179
2.4k

Práce v Německu – Elektrikář – Drážďany, Německo

Pro našeho partnera, firmu specializující se na klasické elektroinstalace, komunikační systémy a zajišťující údržby a opravy těchto zařízení, hledáme uchazeče na pozici elektrikář. Náplní vaší práce budou bytové instalace v novostavbách i rekonstruovaných objektech. Místem výkonu práce jsou pracoviště našich klientů v Drážďanech. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří se chtějí realizovat ve svém oboru.

Náplň práce na pozici elektrikář:

  • Elektroinstalace v novostavbách i renovovaných objektech
  • Provádění údržby systémů a servisních prací
  • Odstraňování závad elektrických zařízení
  • Kontrola, protokolování a dokumentace různých systémů

Požadavky na pozici elektrikář:

  • Absolvované odborné vzdělávání v elektrotechnické profesi, například elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik apod.
  • Prokazatelné pracovní zkušenosti v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny  B
  • Znalost německého jazyka od úrovně A2 / B1

Elektrikář od nás může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu, zaměstnání na plný úvazek
  • Hodinovou sazbu od 12,00 EUR / h + jízdné, v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech
  • Další výhody jako příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
  • Při oboustranné spokojenosti možnost pozdějšího uzavření pracovní smlouvy přímo se zaměstnavatelem
  • Osobní podporu našeho česky mluvícího týmu

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Pokud Vás nabízená pracovní pozice silničář zaujala, kontaktujte pracovní agenturu Starke Jobs Bautzen pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Práce v zahraničí – sociální a další výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici silničář, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

219
3.5k
179
2.4k

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
Connect with us

Užijte si tento blog? Prosím, šířte slovo :)

German