Práce v zahraničí - Operátor výroby – Drebach, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Operátor výroby – Drebach, Německo

Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Práce v zahraničí – Operátor výroby – Drebach, Německo

Nejoblíbenější nabídka práce v zahraničí je podle našich zjištění ta na pozici operátora výroby. Jednu takovou vám přinášíme právě teď. Pro neustále se rozvíjející společnost v oblasti zahradní techniky v Drebachu v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby drobných dílů do dvousměnného provozu. Nástup je možný ihned!

Náplň práce na pozici operátor výroby

  • Obsluha strojů, montáž řetězových pil, sekaček na trávu a jiné zahradní stroje a nářadí
  • Montáž sestav
  • Montáž malých dílů a šroubových spojů
  • Finální kontrola kvality, balení a příprava k přepravě koncovým zákazníkům

Požadavky na uchazeče:

  • Operátor výroby se musí umět orientovat v technických výkresech
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Zkušenosti s výrobou
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • Auto a řidičský průkaz na dojíždění do práce
  • Znalost němčiny na komunikativní úrovni (minimálně úroveň A2/B1) – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny

Operátor výroby může očekávat:

  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Německé zdravotní a sociální pojištění, důchodové pojištění a další výhody práce v Německu
  • Hodinová mzda od 10,45 €/hod.
  • Firemní prémie
  • Přátelský kolektiv
  • 24 dnů dovolené
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou

Tato nabídka práce v zahraničí je vhodná pro muže i ženy.

Pokud Vás nabízená pracovní pozice operátor výroby zaujala, personální agentura Starke Jobs Annaberg vám poskytne více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Práce v zahraničí – sociální a další výhody

Za prací do zahraničí už nevyrážejí pouze absolventi středních nebo vysokých škol. Chcete i Vy pracovat v zahraničí, ale máte v Česku svůj zajetý život, který nechcete opouštět? Není důvod! Práce v Německu je na dosah ruky. Německá ekonomika je s českou pevně spjatá, práce v Německu je stabilní a každý den za ní vyrážejí desetitisíce Čechů. Na našem blogu se můžete dočíst, jaké změny čekají na zaměstnance v Německu v roce 2021.

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst třeba v tématu Kindergeld nebo jaké výhody Vám přinese to správné zdravotní pojištění v Německu.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici operátor výroby, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 84
  • Adresa Kleine Kirchgasse 1, 09456 Annaberg-Buchholz, Deutschland
  • Telefon +420603155868
  • E-mail annaberg@starke-jobs.com