Kuchař/ka - Schwarzenberg / Erzgebirge, Německo - Starke Jobs
Zentrale: +493733 89990 41

Kuchař/ka – Schwarzenberg / Erzgebirge, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 3 směny

Práce v Německu – Kuchař/ka – Schwarzenberg / Erzgebirge, Německo

Hledáme kuchaře pro našeho zákazníka, hotel z obce Schwarzenberg, kousek od českých hranic.
Je všestrannost, motivovanost s dobrou náladou a úsměvem Vaší přirozeností? Máte nervy z oceli? Trpělivost a preciznost je Vaše druhé jméno? Pak jste ten pravý kuchař pro 4hvězdičkový hotel ve Schwarzenbergu. Tato pracovní nabídka je vhodná pro uchazeče z Karlových Varů, Ostrova, Klášterce a okolí. Nástup možný IHNED!!!

Náplň práce na pozici kuchař:

  • Příprava pokrmů v a la carte kuchyni a příprava pokrmů na bufet
  • Dekorativní uspořádání pokrmů na talíř
  • Dohled nad bufetem a jeho obsluha
  • Kontrola kvality potravin
  • Dodržování hygienických předpisů na pracovišti a hygieny potravin

Požadavky na pozici kuchař:

  • Ukončené vzdělání jako kuchař
  • Pracovní zkušenosti jsou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Odolnost vůči vůči stresu
  • Ochota pracovat na směny

Kuchař za to může očekávat:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Spravedlivé odměňování podle tarifu IGZ od 11,00 € / hod. hrubého
  • Bonus na dovolenou a Vánoce
  • Příplatky podle vaší kvalifikace
  • Možnost stát se kmenovým zaměstnancem
  • Vlastní kantýna a parkoviště pro zaměstnance

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

Nabídka práce v Německu

Pracovat v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pro pracovníky předevšímn z pohraničí je to vítanou možností, jak posunout svůj pracovní život novým směrem. Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.