Mechanik údržby - Zwönitz, Německo - Práce v Německu
Zentrale: +493733 89990 41

Mechanik údržby – Zwönitz, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 2-5
  • Telefon +420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny jiné

Práce v Německu – Mechanik údržby – Zwönitz, Německo

Pro středně velkou rodinnou společnost ze Zwönitzu v Krušných horách, se čtyřmi divizemi – strojírenství, automatizační technologií, zásobovací technologií a technologií zpracování kovu, přijmeme uchazeče na pozici mechanik údržby. Vaším pracovištěm budou partnerské společnosti zaměstnavatele v rámci regionu Erzgebirge.

Náplň práce na pozici mechanik údržby:

  • Údržba, opravy, demontáže a montáž strojů a systémů s mechanickými, hydraulickými nebo pneumatickými součástmi
  • Analyzovat a vymezit poruchu, provést nápravná opatření, dokumentace chyb
  • Naprogramování ovládání a řízení stroje
  • Provádění kontrol týkajících se bezpečnosti strojů a systémů

Požadavky na uchazeče o pozici mechanik údržby:

  • Ukončené odborné vzdělání, např. mechanika, průmyslového mechanika, mechatronika nebo mechanika údržby
  • Dobré technické znalosti mechaniky
  • Ochota k občasným montážním výjezdům k zákazníkům
  • Řidičský průkaz třídy B
  • Němčina B1 – nejste si jisti svými znalostmi? Zkuste náš online test němčiny

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Příjmy od 12 €/hod. hrubého
  • Vybavení profesionálními nástroji, přístroji a pracovním oděvem
  • Zdarma teplé a studené nápoje
  • Profesní školení financované společností

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Sasku – práce za rohem!

Práce v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pracovat v Německu, v Česku žít. I to jsou přednosti práce v Německu. Kromě výrazného zlepšení Vašich jazykových znalostí nebo získání jiného náhledu na českou vlast jsou také peníze. Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld