Nabídka práce v Německu - Účetní / účetnictví - Gelenau, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Účetní / účetnictví – Gelenau, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 2-5
  • Telefon +420603155862
  • Vyberte úroveň němčiny B2
  • Směny 1 směna

Nabídka práce – Účetní / účetnictví – Gelenau, Německo

Pro společnost sídlící v Gelenau zaměstnávající více než 700 zaměstnanců na celkem 3 místech po celém Německu hledáme vhodné uchazeče na pozici finanční účetní. Na starosti budete mít účetnictví, zpracování pohledávek, závazků, evidence majetku a mnoho dalšího. Tato zajímavá nabídka práce vyžaduje perfektní znalosti němčiny a angličtiny a nabízí se jako kariérní postup pro zkušené a německého právního prostředí znalé účetní.

Náplň práce účetní:

  • Zpracování pohledávek, závazků
  • Evidence majetku, aktiv a pasiv
  • Implementace upomínkového systému
  • Provádění platebních transakcí
  • Oznámení, sdílení a korespondence s daňovými úřady
  • Celková koordinace a monitorování účetních záležitostí
  • Vedení účetnictví

Vaše kvalifikace na pozici finanční účetní:

  • Dokončené odborné vzdělávání ekonomického směru
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, německy alespoň B2 – nejste si jisti? Udělejte si náš online test němčiny
  • Odborná praxe a odborné znalosti v oblasti finančního účetnictví střední společnosti jsou žádoucí
  • Dobré znalosti podnikového a mzdového účetnictví
  • Velmi dobrá znalost programu SAP-FI / CO a Excelu
  • Spolehlivost a diskrétnost, příjemný vzhled a orientace na zákazníka a služby

Jako účetní Vám nabízíme:

  • Spravedlivé odměňování podle tarifu IGZ 11,00 – 12,00 €/hod. hrubého v závislosti na kvalifikaci
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • 25 dní dovolené
  • Zajímavou a různorodou náplň práce
  • Zaučení a další vzdělávání na našich pracovištích v Gelenau a v Krefeldu

Tato nabídka práce v Německu je vhodná pro muže i ženy.

V případě v zájmu o pozici finanční účetní kontaktujte personální agenturu Starke Jobs Annaberg pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Nabídka práce v Německu

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci v účetnictví, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.