Práce v gastronomii - Kuchař – Oberwiesenthal, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Kuchař – Oberwiesenthal, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 2 směny

Nabídka práce v Německu – Kuchař – Oberwiesenthal, Německo

Nabídka práce v Německu: Pro oblíbenou restauraci ve městě Oberwiesenhal hledáme uchazeče na pozici kuchař. Kuchyně je zaměřená na pokrmy od polévek přes saláty až po jídla ze zvěřiny či ryby. Restaurace vedle stálého jídelního lístku nabízí hostům také každodenní nabídku hotovek. Na své si přijdou i kuchaři, kteří se vyžívají v sestavování a přípravě slavnostních tabulí. Restaurace je totiž vyhledávaným místem pro pořádání svateb, narozeninových oslav a dalších výjimečných příležitostí.

Náplň práce na pozici kuchař:

  • Vaření pokrmů podle aktuální nabídky
  • Výběr a příprava surovin
  • Příprava pokrmů typických pro zaměření restaurace
  • Nápadité oživení klasických jídel i příprava zcela nových pokrmů
  • Dohled na přísné dodržování hygienických předpisů

Požadavky na uchazeče na pozici kuchař:

  • Vzdělání nebo dostatečnou praxi v oboru kuchař nebo příbuzných oborech
  • Flexibilitu, ochotu pracovat o víkendech a ve dvousměnném provozu
  • Znalosti němčiny na úrovni B1 – nejste si jisti? Napoví vám náš online test němčiny
  • Vlastní auto pro dopravu do zaměstnání

Co může kuchař v Německu očekávat?

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Základní mzdu od 11 €/ hod. brutto + případné ohodnocení a dýška
  • Podporu při komunikaci s německými úřady
  • Česky mluvící kontaktní osobu

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o pozici kuchař v restauraci v Oberwiesenthalu kontaktuje pana Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Nabídka práce v zahraničí: Německo

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v zahraničí přináší, jsou tu vedle jiného i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že i v přístím roce se můžete těšit na Kindergeld. Německem v novém roce zahýbe pár změn. Zvedne se totiž minimální mzda.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici kuchař, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.