Nabídka práce - Procesní mechanik – Sehmatal-Neudorf, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Procesní mechanik – Sehmatal-Neudorf, Německo

Job Overview

  • PSČ 09465
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon +420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 3 směny

Práce v Německu – Procesní mechanik – Sehmatal-Neudorf, Německo

Naším partnerem je středně velká rodinná společnost, kterou vlastní již 2. generace. Ta úspěšně působí v oblasti zpracování plastů a výroby nástrojů v saském městě Sehmatal-Neudorf. Aktuálně do této společnosti hledáme uchazeče na pozici procesní mechanik se specializací na vstřikování plastů. Tato nabídka práce je určena všem, kteří ovládají němčinu alespoň na středně prokročilé úrovni, rádi se učí novým věcem a zajímají se o možnost práce v Německu. Nástup možný IHNED!

Náplň práce na pozici procesní mechanik:

  • Nastavení, provoz a programování vstřikovacích strojů Arburg a Demag
  • Odebírání vzorků s následnou kontrolou kvality hotových dílů
  • Implementace a optimalizace procesů

Profil uchazeče na pozici procesní mechanik:

  • Absolvované odborné vzdělání jako procesní mechanik techniky v plastovém a gumárenském odvětví nebo několik let v této profesní oblasti
  • Povědomí o kvalitě, týmový duch, zodpovědnost
  • Ochota pracovat na směny
  • Němčina alespoň na úrovni A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny

Procesní mechanik od nás může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 40 hod./týdně (3směnný provoz)
  • Atraktivní odměny založené na výkonu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Prázdninové a vánoční bonusy
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Bezplatné školení a vzdělání
  • Příjemnou osobní a pracovní atmosféru díky ploché hierarchii

Tato nabídka práce v Německu je určena mužům i ženám.

Nabídka práce v Německu

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.