Práce v zahraničí - Operátor výroby - Drebach, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Operátor výroby – Drebach, Německo

Job Overview

  • PSČ 09430
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Začátečník
  • Počet let praxe 0-2
  • Pracovní doba 40 hod / týden
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 2 směny
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Práce v zahraničí – Operátor výroby – Drebach, Německo

Nejoblíbenější nabídka práce v zahraničí je podle našich zjištění ta na pozici operátora výroby. Jednu takovou vám přinášíme právě teď. Pro neustále se rozvíjející společnost v oblasti zahradní techniky v Drebachu v současné době hledáme vhodné uchazeče na operátor výroby drobných dílů do dvousměnného provozu. Nástup je možný ihned!

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Obsluha strojů, montáž řetězových pil, sekaček na trávu a jiné zahradní stroje a nářadí
  • Montáž sestav
  • Montáž malých dílů a šroubových spojů
  • Finální kontrola kvality, balení a příprava k přepravě koncovým zákazníkům

Požadavky na pozici operátor výroby:

  • Dobré vnímání, technické porozumění a čtení výkresů
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Zkušenosti s výrobou
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • Auto a řidičský průkaz
  • Znalost němčiny na komunikativní úrovni (minimálně úroveň A2/B1)

Operátor výroby může očekávat:

  • Hodinová mzda od 9.88 €
  • Firemní prémie
  • Přátelský kolektiv
  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 24 dnů dovolené
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou

Tato nabídka práce v zahraničí je vhodná pro muže i ženy.

V případě v zájmu o pozici operátor výroby kontaktujte personální agenturu Starke Jobs Marienberg pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Nabídka práce v zahraničí: Německo

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v zahraničí přináší, jsou tu vedle jiného i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že i v přístím roce se můžete těšit na Kindergeld. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici operátor výroby, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Adresa Amtsstraße 13, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon +420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com