Práce v Německu - Operátor výroby - Drážďany, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Operátor výroby – Drážďany, Německo

Job Overview

  • PSČ 01328
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Začátečník
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon +420734276906
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 1 směna

Práce v Německu – Operátor výroby – Drážďany, Německo

Získejte novou práci jako operátor výroby pro zajímavého zaměstnavatele v Drážďanech. Jde o úspěšnou a moderní společnost působící v oblasti strojírenství nejen na německém trhu. Plastové komponenty vyvinuté a vyrobené ve firmě se používají po celém světě v leteckém a energetickém průmyslu. Jako operátor výroby se budete přímo podílet na výrobě komponentů a kompletaci sestav.

Operátor výroby – náplň práce:

  • Montáž komponentů a sestav z kompozitových a silikonových materiálů
  • Začišťování, broušení a lepení plastových dílů

Na tuto pozici požadujeme:

  • Dobré technické vnímání
  • Schopnost samostatné práce a osobní iniciativa
  • Dobrá znalost němčiny (od B1) – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny.
  • Výhodou jsou zkušenosti se zpracováním plastů

Operátor výroby může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v Německu na dobu neurčitou
  • Jen ranní směna od pondělí do pátku
  • Zaměstnání na plný úvazek, v případě zájmu i na částečný
  • Mzda od 9,60 Euro / h, plus příplatky například Fahrgeld
  • Zaučení a podpora od zkušeného týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Evžena Mikovce z personální agentury Starke Jobs v Bautzenu. Pokud Vás kovovýroba neláká, podívejte se na další nabídky práce v Sasku.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Práce v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pracovat v Německu, v Česku žít. I to jsou přednosti práce v Německu. Kromě výrazného zlepšení Vašich jazykových znalostí nebo získání jiného náhledu na českou vlast jsou tu také peníze i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda! A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku