Nabídka práce - Instalatér - Annaberg-Buchholz, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Instalatér – Annaberg-Buchholz, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155866
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 1 směna

Nabídka práce – Instalatér – Annaberg-Buchholz, Německo

Pro našeho partnera, středně velkou společnost se dvěma pobočkami v Německu, hledáme uchazeče na pozici instalatér. Vaším pracovištěm budou objekty našich klientů, nejčastěji v regionu Erzgebirge nebo Sasko. Tato nabídka práce je určena uchazečům vyučeným v oboru instalatérství, se znalostí němčiny a alespoň základů angličtiny, s chutí pracovat a cestovat po Německu. Nástup možný ihned.

Náplň práce na pozici instalatér:

  • Provádění montážních prací rozvodových systémů
  • Práce podle výrobních a montážních plánů
  • Dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • Dodržování standartu kvality společnosti

Požadavky na uchazeče o pozici instalatér:

  • Úspěšně dokončené odborné vzdělání v oblasti technického vybavení budov
  • Několik let odborné praxe v provádění montáží vzduchotechniky, chladících a otopných systémů nebo sanity
  • Flexibilita a dočasná ochota cestovat
  • Svařovací dovednosti jsou výhodou
  • Základní znalost angličtiny
  • Znalosti němčiny alespoň na úrovni B1 – Nejste si jisti? Vyzkoušejte si náš online test němčiny!

Instalatér od nás může očekávat:

  • Atraktivní odměnu založenou na výkonu podle tarifu IGZ (12,00–14,00 € v závislosti na kvalifikaci)
  • Diety v případě prácovní činnosti v rámci Německa
  • Velmi dobré možnosti školení a dalšího vzdělávání
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

Nabídka práce v Německu

Pracovat v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pracovat v Německu, v Česku žít. I to jsou přednosti práce v Německu. Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.