Nabídka práce v Německu - Kovovýroba - Görlitz, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Kovovýroba – Görlitz, Německo

Job Overview

  • PSČ 02826
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Počet let praxe 2-5
  • Telefon +420734276906
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 2 směny

Práce v Německu – Kovovýroba – Görlitz, Německo

Pro našeho partnera přijmeme uchazeče na pozici pracovník v kovovýrobě do města Görlitz. Společnost se zaměřuje na stavbu kolejových vozidel, kovovýroba je tedy stěžejní oblastí jeho působení. Úkolem pracovníka v kovovýrobě je výroba komponentů pro vlaky, tramvaje a jiná vozidla.

Náplň práce (kovovýroba):

  • Zpracování surového kovu
  • Provoz kovoobráběcích strojů
  • Montáže sestav
  • Kontrola kvality

Kovovýroba vyžaduje:

  • Zkušenosti s kovoobráběním
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném systému
  • Řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto
  • Znalost německého jazyka minimálně A2 / B1 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny.

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek a dobu neurčitou
  • Dvousměnný systém od pondělí do pátku
  • Hodinovou mzda od 10,00 EUR / h + příspěvek na jízdné
  • Další tarifní výhody, např. příspěvek na dovolenou a vánoční bonusy
  • Možnost uzavřít smlouvu přímo se zaměstnavatelem
  • Osobní podporu našeho česky mluvícího pobočkového týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Evžena Mikovce z personální agentury Starke Jobs v Bautzenu. Pokud Vás kovovýroba neláká, podívejte se na další nabídky práce v Sasku.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Práce v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pracovat v Německu, v Česku žít. I to jsou přednosti práce v Německu. Kromě výrazného zlepšení Vašich jazykových znalostí nebo získání jiného náhledu na českou vlast jsou také peníze. Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda! A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld