Nabídka práce v Německu - Malíř - Schwarzenberg, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Malíř – Schwarzenberg, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 1 směna

Práce v Německu – Malíř – Schwarzenberg, Německo

Pro našeho zákazníka, společnost založenou v roce 1914 z města Schwarzenberg v německém Sasku, která má více než 5 000 zaměstnanců ve 142 pobočkách v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii a Španělsku, hledáme vhodné uchazeče na pozici malíř.

Náplň práce – malíř:

  • Úkoly jako je špachtlování, broušení a základní nátěr
  • Malování interiérů, tapetování, nanášení základní vrstvy
  • Malování exteriérů, malování fasád, údržba fasád
  • Renovační, opravné a sanační práce

Požadavky na pozici malíř:

  • Ukončené vzdělání jako malíř / lakýrník nebo několikaletou odbornou praxi
  • Začátečníci s ambicemi a orientací na výsledek jsou vítáni, a budou systematicky zaškoleni
  • Zodpovědnost, opatrnost a ochota pracovat v týmu
  • Nezávislý způsob práce, radost z práce a komunikační dovednosti

Malíř může očekávat:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu, německé soc. a zdrav. pojištění
  • Platba podle kolektivní smlouvy IGZ od 12,95 € hrubého / hod. + příplatky
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • 24 dní dovolené
  • Možnost přímého převzetí u zákazníka

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Práce v Německu, to není jenom trávit čas na cestách. Pracovat v Německu, v Česku žít. I to jsou přednosti práce v Německu. Kromě výrazného zlepšení Vašich jazykových znalostí nebo získání jiného náhledu na českou vlast jsou také peníze. Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že v příštím roce si v Německu zase přijdete na více peněz – zvyšuje se totiž minimální mzda!. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld