Vychovatel/ka - Annaberg-Buchholz, Německo - Starke Jobs
Zentrale: +493733 89990 41

Vychovatel/ka – Annaberg-Buchholz, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 1 směna

Práce v Německu – Vychovatel/vychovatelka – Annaberg-Buchholz, Německo

Nabídka práce v Německu na pozici vychovatel/vychovatelka do mateřské školy v Annaberg-Buchholz. Práce je určena především těm, kdo mají rádi dětský kolektiv se vším, co k němu patří: péče, výchova a vzdělávání dětí předškolního věku. Pokud jste trpěliví a rádi vymýšlíte, připravujete a realizujete kreativní nápady určené dětem a k tomu ovládáte němčinu, pak je tato nabídka práce určena právě vám.

Náplň práce na pozici vychovatel/vychovatelka:

  • Péče a výchova dětí během dne na základě saského vzdělávacího plánu
  • Dohled a podpora dětí
  • Plánování, příprava a realizace projektů
  • Spolupráce s rodiči, pořádání rodičovských a rozvojových rozhovorů
  • Pravidelná účast na pracovních a konzultačních schůzkách
  • Spolupráce s institucemi a orgány státní správy
  • Pravidelná účast na dalším vzdělávání

Požadavky na pozici vychovatel/vychovatelka:

  • Ukončené vzdělání jako pedagog, vychovatel nebo titul uznávaný podle saského nařízení o kvalifikaci a školení
  • Odborné znalosti v oblasti vývojové psychologie a pedagogiky
  • Týmová spolupráce, samostatné rozhodování a ochota převzít odpovědnost
  • Vysoké odborné, sociální, organizační a kooperativní dovednosti

Na pozici vychovatel/vychovatelka nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek podléhající příspěvkům na sociální zabezpečení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 27 dní dovolené
  • Výdělek od 12,00 € / hrubého v závislosti na kvalifikaci
  • Firemní kantýnu a parkovací místa pro zaměstnance

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o pozici vychovatel/vychovatelka, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Práce v zahraničí: Německo

Jaké změny přinese rok 2020 do Německa? Nejčastěji hledáte na našem blogu informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Příznivé je, že se v Německu zvedá minimální mzda. Na našem blogu se dozvíte mnohem více na téma život a práce v Německu.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Naše personální agentura nenabízí jen práci na pozici vychovatel/vychovatelka, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.