Nabídka práce v Německu - Starke JobsPráce v Německu - ŘIDIČ KAMIONU - Stockheim - německá spedice
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
Whatsapp

Práce v Německu – Řidič kamionu – Stockheim, Německo

Přijmeme řidiče pro německou spedici.  Jedná se o zprostředkování práce, pracovní smlouvu uzavřete přímo se zaměstnavatelem. Jako řidič kamionu budete přepravovat především zboží na paletách, je tedy dobré, abyste měl zkušenosti s manipulací s paletami. Zboží budete rozvážet napříč Německem, občas vyrazíte i do zahraničí.

Jako řidič máte k dispozici vozový park různých značek

Na uchazeče o pozici řidič kamionu pro spedici ve Stockheim čeká smíšený vozový park zn.  MAN, DAF, Mercedes. Řidič by měl mít zkušenosti s plachtou + návěs, přívěs nebo jumbo přívěsem.

Druhy transportovaného zboží

 • Převáží se především paletové zboží. Řidič by měl mít tedy zkusšenosti s nakládáním / vykládáním a ukládáním palet v nákladovém prostoru

Jaká pracovní doba řidiče čeká a kam bude řidič kamionu jezdit?

 • Vyjíždí se v neděli večer nebo v pondělí ráno a jezdí se do pátku. 95% jízd je po Německu.

Nabídka práce v Německu pro řidiče kamionu

Pracovní smlouva, nástupní plat a další příplatky

 • pracovní smlouvu podepíšete přímo se spedicí, od prvního dne jste tedy jejím zaměstnancem
 • jako řidič kamionu dostanete hrubý nástupní plat ve výši cca 2.200€ + příplatky
 • noční příplatky (od 20 do 6 hodin) – ty jsou osvobozené od zdanění
 • příspěvek na nápoje 15 € / den (pokud budete v měsíci jezdit 20 dnů, hned to je 300 €)
 • po zkušební době (6 měsíců) dostanete kreditní kartu, která bude každý měsíc dobita 44€. Buď si na ni můžete spořit, nebo kdekoliv s ní zaplatit.

Znalost němčiny

 • vyžadovaná znalost němčiny je minimálně na úrovni A2/B1 – co by měl uživatel jazyka na této úrovni ovládat?

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

O životě a práci v Německu a výhodách s ní spojené se můžete dočíst na našem blogu. Pravidelně zde zveřejňujeme informace týkající se života a práce v Německu. Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. Jak moc důležitý je životopis? Obejdu se bez jazykových znalostí němčiny? Jestliže už práci máte, určitě během své kariéry narazíte na spoustu otázek. Onemocněli jste a nevíte, jak se řeší neschopenka mezi českým lékařem a německou pojišťovnou? Jak vyplnit formuláře na Kindergeld? Co všechno můžete uplatnit v daňovém přiznání v Německu? U nás se dočtete nejen o tom, co bylo nebo je, ale i tom, co teprve nastane, třeba jak bude vypadat minimální mzda v Německu v roce 2022 a co dalšího se letos změní. Odpovědi na vaše otázky najdete u nás.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Sdílet nabídku
Informace o pobočce
 • Celkem nabídek v Německu 95
 • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
 • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás