Práce v Německu - Servisní technik - Meinersdorf, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Servisní technik – Meinersdorf, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny jiné

Práce v Německu – Servisní technik – Meinersdorf, Německo

Pro společnost v německém Meinersdorfu (jižně od Chemnitzu) přijmeme uchazeče na pozici servisní technik s výjezdy po celém světě. Naším partnerem a Vaším novým pracovištěm je společnost založená v roce 1972, která se od počátku svého působení specializovala na prodej průmyslových desek s plošnými spoji. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří by rádi pracovali na zajímavé a samostatné pracovní pozici s využitím dosavadních zkušeností i znalostí německého a anglického jazyka.

Náplň práce na pozici servisní technik:

  • Sestavení a uvedení strojů a zařízení do provozu
  • Provádění oprav a údržbových prací pro zákazníky z celého světa
  • Odhalování poruch a závad a jejich odstraňování
  • Provádění školení obsluhy u zákazníků
  • Kontroly strojů a montování náhradních dílů

Servisní technik si zapomněl zapnout počítač.

Požadavky na pozici servisní technik:

  • Ukončené vzdělání v oboru technik, mechatronik nebo v příbuzném oboru
  • Praxe na pozici servisní technik výhodou
  • Znalost mechanických procesů, schopnost bezpečného zacházení s technikou, jejím seřizováním a údržbou
  • Ochota cestovat po celém světě (zhruba polovina pracovní doby)
  • Anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni

Na pozici servisní technik nabízíme:

  • Plat v souladu s tarifní smlouvou iGZ
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Odpovědnou a zajímavou práci
  • Stabilní pracovní pozici v perspektivní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na dovolenou nebo vánoční prémie

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Pokud Vás nabízená pracovní pozice servisní technik zaujala, kontaktujte Robina Buce z pracovní agentury Starke Jobs Annaberg pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Práce v Německu – sociální a další výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici servisní technik, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.