Nabídka práce v Německu - Starke JobsAgentura práce Bautzen - Starke Jobs - práce v Německu - denní dojíždění
Zentrale: +49 3735 9489055

Agentura práce Bautzen 450 views

(2)
Sledovat
Něco o naší pobočce

I v České republice pomalu docházejí volná pracovní místa. Agentura práce Starke Jobs v Bautzenu nabízí všem zájemcům o práci alternativu. Pro naše klientské společnosti, které nabízejí práci, hledáme vhodné zaměstnance.

Za prací u Starke Jobs v Bautzenu dojíždějí lidé z Varnsdorfu, Rumburku, Děčína, Ústí nad Labem, Teplic a dalších měst.

Díky krátkým dojezdovým vzdálenostem je možný denní návrat domů k rodině.

PRÁCE V BAUTZENU A OKOLÍ? – ŽÁDNÝ PROBLÉM

Především pro regiony Bautzen, Zittau a Görlitz hledáme šikovné řemeslníky a výrobní zaměstnance.

Hledáme pracovníky pro kovozpracovatelský průmysl a elektropůmysl, stejně jako pro textilní průmysl a průmysl na zpracování plastů.

Je jedno, jestli jste specialista na CNC, obsluha stroje, elektrikář, svářeč, operátor výroby nebo řidič VZV. Naše nabídka volných pracovních míst je široká.

Hledáme také řidiče kamionů, zdravotní sestry a pečovatelky, truhláře a mnoho dalších profesí.

 

O BAUTZENU

Již v roce 1002 byl Bautzen zmíněn poprvé jako „Budissin“. Ještě dnes můžeme na štítu městské brány vidět slovanské slovo „Budysin“. Oficiální přejmenování na Bautzenu proběhlo v roce 1868. Dnes je Bautzen s přibližně 40 000 obyvateli velkým okresním městem a je po něm pojmenován i okres Bautzen.

Od počátků až po dnešní dobu je Bautzen znám především jako centrální místo státní správy regionu Oberlausitz. Ale ekonomicky má město co nabídnout. Vedle světově proslulých společností vyrábějících železniční vozidla a psací stroje zde existuje také řada firem v oblasti výroby a zpracování zařízení, nástrojů, forem a zpracování plastů. Ale i stavebnictví a známé společnosti poskytující služby v oblasti informačních technologií se v tomto regionu staly silnými zaměstnavateli.

U všech těchto společností je práce a naši zaměstnanci s nimi mají jen pozitivní zkušenosti.

 

STARKE JOBS BAUTZEN

O naši pobočku Bautzen se stará o náš sympatický disponent s mnohaletou praxí ve zprostředkování práce a agenturním zaměstnávání. Dokolnale ho doplňuje náš německy a česky mluvící disponent, který díky svým zkušenostem v průmyslu a výrobě může ideálně reagovat na potřeby našich uchazečů.

Náš tým z pobočky Bautzen podporuje regionální zaměstnavatele v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Přitom je pro nás obzvláště důležitá osobní a udržitelná podpora společností a uchazečů o práci.

V Bautzenu najdete mnoho volných pracovních nabídek.

 

Recruiting Czech

Mikovec Evzen

00420 734 276 906

JAK A KDE NAJDETE NAŠI AGENTURU PRÁCE V BAUTZEN

Autem pojedete z centra přes Most Míru (Friedensbrücke) a za několik minut přijedete přes první výjezd kruhového objezdu na Schliebenstraße, kde je naše pobočka. Bezplatné parkování najdete přímo před naší pobočkou v IT-Systemhaus.

Z dálnice A4 se na naši pobočku dostanete výjezdem Bautzen-West. Z Hoyerswerdaer Straße odbočte na prvním semaforu doleva, přímo na Schliebenstraße.Cesta je možná i veřejnou dopravou. Autobusová zastávka „Fiedlerstraße“ od naší pobočky vzdálena jen 1 minutu chůze.

2 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 5 průměr z 2 hodnocení )

 1. Ridic lkv

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Lichtenberk

  Hledam praci jako ridic lkv.jsem z HRADKU NAD NISOU . DOPOSUT JSEM ZAMESTNANY U FIRMY Bunzel v Mittlbachu jako ridic lkv. Hledam neco bliz k domovu

 2. Prace

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Ivan

  Dobrý den mám zájem o práci v Německu. V Německu jsem 3 rokem byl jsem propuštěn z duvodu nedostatku prace.práci si nevybírám mužů dělat v třísměnném provozu mohu zaslat životopis Děkuji.

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a3a4a

Agentura práce Bautzen has posted 14 jobs

Informace o pobočce
Kontaktujte nás
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a4b1
German