Nabídka práce v Německu - Starke JobsAgentura práce Marienberg - práce Chomutov, Most, Kadaň - 30min autem
Zentrale: +49 3735 9489055

Agentura práce Marienberg 603 views

(2)
Sledovat
Něco o naší pobočce

Ani na pracovním trhu v České republice není mnoho volných míst. V oblatech měst Chomutov, Most, Kadaň, Žatec nebo Louny je sice práce v průmyslových zónách, ale bohužel ne pro všechny. Agentura práce Starke Jobs v Marienbergu nabízí všem zájemcům o práci alternativu. Je přece jedno, jestli jedete z Chomutova do práce 30 km na průmyslovou zónu u Žatce, nebo jestli budete jezdit do práce přibližně stejnou vzdálenost přes kopec do Německa – oblasti Marienbergu.

Mnoho lidí z Chomutova, Mostu a dalších okolních měst toho již dlouho využívá. Nabídka práce od Starke Jobs v Marienbergu je pestrá. Od operátorů výroby až po šikovné řemeslníky.

NEUSTÁLE HLEDÁME DOBRÉ ZAMĚSTNANCE 

– PRÁCE V MARIENBERGU –

Stále hledáme vhodné uchazeče o práci v Německu v regionu Marienberg a okolí. Nabíráme především pracovníky pro kovoprůmysl a elektropůmysl.

Je jedno, jestli jste řidič VZV, elektrikář, svářeč, operátor výroby nebo balič, práce v Marienbergu a okolí je dostatek.

Nabízíme také práci v Německu pro řidiče kamionů, zdravotní sestry a pečovatelky, truhláře a zájemce o práci i mnoha jiných profesí.

O MARIENBERGU

Marienberg byl založen v roce 1521, avšak první zmínky o něm se objevily již v roce 1323. Svůj název má město podle Panny Marie, po níž byl také pojmenován místní kostel.

Město se proslavilo těžbou uhlí a s ní souvisejícími nalezišti stříbra. Marienberg je se svými přibližně 17.280 obyvateli jedním z největších měst Saska, co do rozlohy.

Díky regionální a stále se rozvíjející infrastruktuře budují společnosti z oblasti kovoprůmyslu a automotive svá sídla právě v Marienbergu. Tím se skýtají všech zajemcům o práci v Německu velké možnosti. Od Chomutova je Marienberg vzdálen pouze 33 km. Je tedy v perfektní dojezdové vzdálenosti a práce je zde dostatek.

STARKE JOBS MARIENBERG – PRÁCE HNED ZA HRANICEMI

Agentura práce Starke Jobs v Marienbergu se specializuje na zprostředkování práce přímo pod naše firemní klienty. Vážíme všech uchazečů o práci, jsou pro nás velmi důležití.

Při osobním pohovoru s našimi disponenty vycházíme i z Vašich individuálních přání a potřeb.

Šťastní zaměstnanci = dobří zaměstnanci.

I jako zaměstnanec pracovní agentury Starke Jobs profitujete z mnoha regionálních pracovních míst v kovoprůmyslu, elektrotechnickém průmyslu a řemeslné výrobě. Pro zájemce o práci v Německu na denní dojíždění máme opravdu mnoho nabídek.

V Marienbergu najdete spoustu aktuálních volných míst. Jedná se o místa, která jsou v dojezdových vzdálenostech hned za hranicemi, tedy na denní dojíždění.

 

Recruiting Czech

Mgr. Zdeněk Drozda

00420 733 479 763

2 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 5 průměr z 2 hodnocení )

 1. Hledam praci v Marienbergu

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Milan Lauda

  Dobry den...muzete zaslat nabidku prace? Dekuji Lauda

 2. Prace v Marienbergu jako operátor ve výrobě.jako operator ve výrobě jsem pracoval v čínské a japonské firmě .nějaké zkusenosti mám.

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Miroslav Satra

  Dobré nabídky práci v Marienbergu.Mel bych zájem o práci operátora ve výrobě.zkušenosti nějaké mám z průmyslových zón Triangl .yan feng,aisan,amazon,.děkuji za odpověď.

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2b51c

Agentura práce Marienberg has posted 20 jobs

Informace o pobočce
Kontaktujte nás
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7893b
German