Nabídka práce v Německu - Starke JobsOperátor výroby - Marienberg, Německo - Starke Jobs
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Práce v Německu – Operátor výroby – Marienberg, Německo

Přijmeme uchazeče či uchazečky na pozici operátor výroby do společnosti v Marienbergu. Zajímavá práce blízko hranic s ČR jen 30 minut od Chomutova. Firma zpracovává kovové produkty, věnuje se jejich montáži a především výrobě pružin. Práce vhodná pro ženy. Většinu vaší pracovní náplně tvoří obsluha stroje, výroba kovových výrobků předepsaným způsobem a kontrola jejich kvality.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje – práce není složitá, je však třeba být pečlivý a pozorný
  • Budete zodpovědni za dodržení technologie výrobních postupů
  • Zajistíte si, že budete mít dostatek materiálu k práci přímo u vašeho výrobního stroje
  • Vyrobené produkty zkontrolujete, zda odpovídají požadované kvalitě
  • Na závěr po sobě na konci směny uklidíte svůj pracovní prostor a připravíte stroj pro kolegu z další směny

operátor výroby obsluha stroje

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Němčinu alespoň na úrovni A2 (mírně pokročilý) – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny
  • Vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na německou pracovní smlouvu
  • Zdravotní, sociální a důchodové pojištění v Německu
  • Mzdu od 12 € + jízdné dle dohody
  • Placené přestávky, nárok na Kindergeld
  • Česky mluvící kontaktní tým Starke Jobs

Tato nabídka práce v zahraničí je určena mužům i ženám. Pokud Vás zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Hledáte-li práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

O životě a práci v Německu a výhodách s ní spojených se můžete dočíst na našem blogu. Pravidelně zde zveřejňujeme informace týkající se života a práce v zahraničí v Německu. Poradíme Vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. Jak moc důležitý je životopis? Obejdu se bez jazykových znalostí němčiny? Jestliže už práci máte, určitě během své kariéry narazíte na spoustu otázek. Onemocněli jste a nevíte, jak se řeší neschopenka mezi českým lékařem a německou pojišťovnou? Jak vyplnit formuláře na Kindergeld? Co všechno můžete uplatnit v daňovém přiznání v Německu? U nás se dočtete nejen o tom, co bylo nebo je, ale i tom, co teprve nastane, třeba jak bude vypadat minimální mzda v Německu v roce 2022 a co dalšího se letos změní. Odpovědi na Vaše otázky najdete u nás.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 94
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com