Starke Jobs Lauenstein / Altenberg - Starke Jobs

Starke Jobs Lauenstein / Altenberg 7002 prohlédnout

Sledovat

Starke Jobs Lauenstein / Altenberg - Práce v Německu: 19 volných nabídek

3 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 5 průměr z 3 hodnocení )

 1. prace

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Miloslav

  Dobry den mam zajem pracovat v nemecku jo montaznik nebo operator vyroby

 2. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Jakub

  Guten Tag, mein Name ist Jakub und ich bin 31 Jahre alt. Was meine Erfahrung auf diesem Gebiet angeht, ist sie ziemlich umfangreich. Ich habe als Schlosser in der Tschechischen Republik gearbeitet, eine CNC-Drehmaschine und Fräsmaschinen bedient und kann auch technische Zeichnungen lesen. Ich bin ein junger, fleißiger Arbeiter und lerne gerne neue Dinge. Sprachfähigkeit. DE.. passiv AJ.. Passiv .. POL. Aktiv.. SK..aktiv Tschechisch Ausgezeichnet.

 3. Pecovatelka

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Ruzena

  Mam zajem pracovať jako pecovatelka, v obchodoch štítky lepiť a jestli mužov duchodce taky

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení

Starke Jobs Lauenstein / Altenberg

(3)

Informace o pobočce

 • Celkem nabídek v Německu 19
 • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
 • Telefon +420 605 973 235
 • E-mail lauenstein@starke-jobs.com

About Us

Ústeckému kraji by se dalo přezdívat jako kraji průmyslovému. V oblasti Teplic nebo Ústí nad Labem je nejvíce zastoupen průmysl chemický, papírenský, strojírenský a elektrotechnický. Přestože je sever Ústeckého kraje považován za zdevastovaný a je turisty téměř opomíjený, díky silnému rozmachu ochrany životního prostředí a revitalizačních programů nabízí celou řadu volnočasových aktivit i přírodních památek, které stojí za vidění. Ústí nad Labem je také univerzitním městem a stále více absolventů, kteří sem přijedou za studiem z různých koutů republiky, v Ústí nakonec zůstávají natrvalo.

Uplatnění nacházejí nejen v některé z průmyslových výrob nebo nadnárodních korporacích. Stále více jich využívá možnost nedaleké práce v Německu, především v oblastech Altenbergu, Freibergu a Drážďan. Z Ústí nad Labem se na většinu pracovišť dostanou pohodlně po dálnici D8 a A17 jen za pár desítek minut. Právě pro ně jsme zřídili pobočku Starke Jobs v Lauensteinu, jen 35 minut jízdy z Ústí nad Labem a 30 minut z Teplic.

 – PRÁCE V DRÁŽĎANECH –

Město Lauenstein leží ve správní oblasti Altenberg nedaleko Drážďan. Tento kraj je bohatý na výrobní společnosti, které do svých týmů pravidelně hledají uchazeče na pozici operátor výroby, CNC operátor, řidič vysokozdvihu, skladník, pracovník logistiky a další. Altenberg je lázeňským městem, cestovní ruch zde tedy jen kvete a s ním i potřeba personálu v gastronomii. Pravidelně se tedy objevují i nabídky na pozici pokojská, recepční, číšník/servírka, kuchař, pracovník úklidu. Práci tu najdou také fyzioterapeuté nebo pečovatelky.

 NĚCO O LAUENSTEINU

Lauenstein je obcí v horní části údolí Müglitztal a spadá pod správu města Altenberg. Lauenstein patří mezi nejstarší osady východní části Krušných hor, první zmínka o něm pochází z roku 1241. V roce 1994 se stal součástí města Bärenstein, v roce 1996 byl pak začleněn pod město Altenberg. Obec si dodnes zachovává svůj historický ráz. Trvale zde žije pouhých 514 obyvatel, oblast je však vyhledávaným místem turistů i lázeňských hostů.

STARKE JOBS LAUENSTEIN – PRÁCE V NĚMECKU –

Pobočka Starke Jobs v Lauensteinu je nejmladší pobočkou společnosti. Založena byla v roce 2023 v reakci na rostoucí poptávku našich zaměstnanců z Ústí nad Labem a Teplic po kontaktním místě v blízkosti jejich bydliště. Starke Jobs Lauenstein je tak jedním ze čtyř kontaktních míst společnosti, které se nacházejí po celé délce hranic Německa s Českou republikou.

V Lauensteinu již nyní najdete několik aktuálních volných míst. Všechny tyto pracovní nabídky jsou určeny na denní dojíždění.

Uchazečům z ČR se ve Starke Jobs Lauenstein věnuje česky mluvící personalistka Barbora Havlinová na e-mailu:

lauenstein@starke-jobs.com

Kontaktujte nás