Starke Jobs Marienberg - Starke Jobs - práce v Německu - práce Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Starke Jobs Marienberg 22084 views

Sledovat

Starke Jobs Marienberg - Práce v Německu: 44 volných nabídek

46 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 4.02 průměr z 46 hodnocení )

 1. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, podívejte se do našich nabídek práce, třeba tam najdete, co hledáte. :) Hezký den, Petra.

 2. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, v případě zájmu o jakoukoli pozici pište nebo volejte na kontakt uvedený u konkrétní nabídky. Je to tak nejspolehlivější způsob, jak mít jistotu, že o Vašem zájmu personalisté vědí. :) Hezký den!

 3. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, alespoň základní znalost němčiny a schopnost porozumět je zásadním požadavkem na uchazeče. Zaměstnavatelé nepotřebují, aby zaměstnanci ovládali němčinu na úrovni rodilého mluvčího, zakládají si ale na tom, že zaměstnanci budou rozumět zadaným úkolům a budou schopni sami vznášet požadavky třeba na dovolenou nebo oznámení nemoci. Bez znalosti jazyka je tedy šance na sehnání zaměstnání malá, není však nemožná. Projeďte naše nabídky práce nebo rovnou kontaktujte kolegu na pobočce, která je nejblíže Vašemu bydlišti, a zeptejte se na své možnosti. :) Hezký den!

 4. Hledam

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Dzurko Bartoloměj

  Dobrý den měl bych zájem o jakou koliv práci i když už 20 dělám zednické práce ale není to podmínkou

 5. Úklidové práce

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Michaela Diobova

  Měla bych zájem o úklid . Blízko hranic němčina znalost B

 6. Volné pracovní místa

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Jitka Kořenská

  Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli je možné u Vás sehnat práci i přes to, že německý neumím. Brala bych jakoukoliv v okolí Marienberku.

 7. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, sledujte, prosím, naše aktuální nabídky práce v Německu na adrese https://prace.starke-jobs.com/nemecko-prace. Věřím, že Vás některá z nabídek zaujme. Pokud ano, pošlete životopis na mail uvedený u inzerátu. Díky a ať se daří, Petra.

 8. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, nabídky s ubytováním bohužel nemáme. Bydlení nebo spolubydlení je proto plně v režii zaměstnanců. Děkujeme za pochopení, Petra.

 9. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, pro aktuální nabídku pracovních pozic sledujte tento odkaz: https://prace.starke-jobs.com/prace-nemecko/ Pomocí filtru nebo vyhledávání v nabídkách můžete zobrazit pouze nabídky, které odpovídají Vašim požadavkům. Hezký den, Petra.

 10. Barman / číšník

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Pavel Říha

  Mám vážný zájem o pozici barman/číšník kdekoli s ubytováním. Věk 57 let. Pracoval jsem 28 let v cest.ruchu, převážně jako průvodce turistů. Nyní pracuji jako barman v kasinu v Plzni. Němčina B1, angličtina B2. Mohu nastoupit ihned.

 11. uklizecka

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Marie horvathova

  Dobrý den mám zájem o práci pokojská nebo uklízečka v chemnizt dekuji

 12. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, kontakty na jednotlivé personalisty najdete pod záložkou Nabídka práce v Německu - Naše pobočky. Hezký den, Petra

 13. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, v případě zájmu o některou z nabízených pozic kontaktujte, prosím, personalistu uvedeného pod každou nabídkou. Petra

 14. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od

  Dobrý den měl bych zájem o nabízenou práci operátora výroby v Drebach, bydlím v Chemnitz. Děkuji za odpověď. Tel 722236096 email puldabob@gmail.com

 15. Poptávka

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Emil

  Dobry den moch bych dostat navás tel děkuji

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=60385

Starke Jobs Marienberg

(46)

Informace o pobočce

 • Adresa Amtsstraße 13, 09496 Marienberg, Deutschland
 • Telefon +420 733 479 763
 • E-mail marienberg@starke-jobs.com

About Us

Nejrychleji nás doženete na Messengeru. Klikněte na symbol a připojete se k chatu s námi.

                             

 

V České republice už není tolik volných míst. Ve městech Chomutov, Most, Kadaň, Žatec nebo Louny jsou průmyslové zóny s mnoha výrobními podniky, ale tam se také nedostane každý. Pracovní agentura Starke Jobs Marienberg nabízí zajímavou alternativu. Máte jezdit 30 km do průmyslové zóny u Žatce, nebo 30 km přes kopec do Německa – do oblasti Marineberg a okolí. Práce v Německu je dost, nebojte se udělat ten krok.

Mnoho lidí z Chomutova a dalších přilehlých měst a obcí tuto možnost práce v Německu využívá již dlouho. Nabídka pracovních míst, která Starke Jobs Marienebrg nabízí, je pestrá. Od operátorů výroby, přes řemeslníky až po specialisty v různých oborech.

JSME SILNÝM PARTNEREM PRO VŠECHNY  

– PRÁCE V MARIENBERGU –

Neustále hledáme dobré zaměstnance pro region Marienberg. Především nabíráme pracovníky pro kovozpracovatelský průmysl a elektropůmysl. Je jedno, jestli jste řidič VZV, elektrikář, svářeč, operátor výroby nebo pracovník na balení. Hledáme ale také uchazeče o jiné profese, jako například řidič kamionu, zdravotní sestra a pečovatelka, truhlář a mnoho dalších.

 NĚCO O MARIENBERGU

Marienberg byl založen v roce 1521, avšak první zmínky o něm se objevily již v roce 1323. Svůj název má město podle Panny Marie, po níž byl také pojmenován místní kostel. Město bylo dříve známo těžbou uhlí a s ní souvisejícími nalezišti stříbra. Marienberg je se svými přibližně 17,280 obyvateli a jedním z největších měst Saska, co do rozlohy.

Díky regionální a stále se rozvíjející infrastruktuře budují společnosti z oblasti kovoprůmyslu a automotive svá sídla právě v Marienbergu.

STARKE JOBS MARIENBERG – PRÁCE V NĚMECKU –

Starke Jobs se specializuje nejen na zaměstnávání, ale i na zprostředkování práce přímo pod klienta. Proto si vážíme všech uchazečů o práci, jsou pro nás velmi důležití. Při osobním pohovoru s našimi disponenty můžeme vycházet i z Vašich individuálních přání a potřeb.

Šťastní zaměstnanci jsou dobří zaměstnanci. A právě to je mnoha našimi klienty již dlouhá léta ceněno.

V Marienbergu najdete spoustu aktuálních volných míst. Všechny tyto pracovní nabídky jsou určeny na denní dojíždění.

Uchazečům z ČR se ve Starke Jobs Marienberg věnuje pan Mgr. Zdeněk Drozda, tel. 00420 733 479 763

JAK NÁS NAJDETE

Sídlo naší firmy najdete v Marienbergu velmi snadno, ať už jedete autem, nebo veřejnou dopravou.

Pokud jedete autem, jeďte směrem do centra, potom ke Stadthalle (Kulturní dům/Městská hala) a Amtsgericht. Zde je velké parkoviště, kde můžete zaparkovat zdarma a na neomezenou dobu. Z parkoviště se vydejte po přechodu zpět směrem k náměstí (vedle městských hradeb), hned za architektonickou kanceláří Liebscher (první dům na pravé straně) najdete naši kancelář Starke Jobs.

Není složité  nás najít ani pokud přijdete veřejnou dopravou. Přímo na náměstí, které blízko nás, je autobusová zastávka, kam každou hodinu jezdí autobus. Odtud se vydejte směrem k restauraci Ratskeller na náměstí a před ní odbočte doprava do ulice Amtstraße. Vyjděte kopec a nejdete nás úplně nahoře po levé straně.

 

Kontaktujte nás

https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2b834