Nabídka práce v Německu - Starke JobsStarke Jobs Marienberg - Starke Jobs - práce v Německu - práce Německo

Starke Jobs Marienberg

Sledovat

Starke Jobs Marienberg - Práce v Německu: 95 volných nabídek

54 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 4.07 průměr z 54 hodnocení )

 1. Arbeitsangebot

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Miroslav Hofman

  Sehr Geehrte Ich wohne bei Freiberg in Halsbrücke bin 57 jahre alt mit Gute Deutschesprachkentnis das ist auch mit meine Tschechische sprache alle beide Muttersprache.In zeit bin ich krankmeldet bis 14.10.2022 und Meldet am Agentur Arbeit in Freiberg. Schon jetzt ich suche arbeit in Ort Freiberg zu meinen Ausbildung.Ich bin Ausgebildet als Mechaniker für Maschinen und Anlagen mit Abiturnachstudium Betriebs technik.Zum freiwilige Bewerbung konnte ich schicken meine unterlagen und Lebenslauf.In Deutschland bin ich 7 Jahre. Mein hendy no: 01733854393. MfG Hofman Miroslav

 2. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, v případě zájmu o volnou pracovní pozici posílejte životopis dle pokynů na mail marienberg@starke-jobs.com. Díky

 3. Zamestnani

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Sedlmajerovazdenka

  Dobrý den . Mmám zájem o volnou pizici v vaší agentůře.

 4. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Jan

  Velice vstřícné a profi jednání. Tuhle agenturu můžu jen doporučit

 5. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Jarmila CHmelíková

  Tuto agenturu mohu jen doporučit jsou vstřícní a velmi milí

 6. Hledám práci poblíž Marienberku či hranic.

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Nikolas Kolomijec

  Dobrý den, měl bych zájem o práci v Německu, mám kamarády, kteří zítra jedou k Vám na pohovor do Marienberku. Bylo by možné, že bych jezdil s nimi? Jmenují se Vojta Dunnovský a Vladislav Pěč. Mám znalost ve výrobě i ve skladu, německy moc neumím, ale nebyl by problém se doučit, mluvím plynule anglicky. Děkuji. Kolomijec.

 7. recenze

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petr

  U pracovní agentury Starke Jobs jsem se setkal s profesionalitou, vstřícností a s rychlostí při hledání místa. Mohu srovnávat s většími pracovními agenturami v Německu a tato, tímto přístupem k žadateli o místo, je předčí.

 8. Poptávka

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Roman

  Dobrý den neumim německy ale dělal jsem ve firmě kde jsme pro Německo dělali a vařil jsem tigem hliník a atikoro měl bych zájem o práci v Německu

 9. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, podívejte se do našich nabídek práce, třeba tam najdete, co hledáte. :) Hezký den, Petra.

 10. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, v případě zájmu o jakoukoli pozici pište nebo volejte na kontakt uvedený u konkrétní nabídky. Je to tak nejspolehlivější způsob, jak mít jistotu, že o Vašem zájmu personalisté vědí. :) Hezký den!

 11. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, alespoň základní znalost němčiny a schopnost porozumět je zásadním požadavkem na uchazeče. Zaměstnavatelé nepotřebují, aby zaměstnanci ovládali němčinu na úrovni rodilého mluvčího, zakládají si ale na tom, že zaměstnanci budou rozumět zadaným úkolům a budou schopni sami vznášet požadavky třeba na dovolenou nebo oznámení nemoci. Bez znalosti jazyka je tedy šance na sehnání zaměstnání malá, není však nemožná. Projeďte naše nabídky práce nebo rovnou kontaktujte kolegu na pobočce, která je nejblíže Vašemu bydlišti, a zeptejte se na své možnosti. :) Hezký den!

 12. Hledam

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Dzurko Bartoloměj

  Dobrý den měl bych zájem o jakou koliv práci i když už 20 dělám zednické práce ale není to podmínkou

 13. Úklidové práce

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Michaela Diobova

  Měla bych zájem o úklid . Blízko hranic němčina znalost B

 14. Volné pracovní místa

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Jitka Kořenská

  Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli je možné u Vás sehnat práci i přes to, že německý neumím. Brala bych jakoukoliv v okolí Marienberku.

 15. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, sledujte, prosím, naše aktuální nabídky práce v Německu na adrese https://prace.starke-jobs.com/nemecko-prace. Věřím, že Vás některá z nabídek zaujme. Pokud ano, pošlete životopis na mail uvedený u inzerátu. Díky a ať se daří, Petra.

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení

Starke Jobs Marienberg

(54)

Informace o pobočce

 • Celkem nabídek v Německu 95
 • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
 • E-mail marienberg@starke-jobs.com

About Us

Nejrychleji nás doženete na Messengeru. Klikněte na symbol a připojete se k chatu s námi.

                             

 

V České republice už není tolik volných míst. Ve městech Chomutov, Most, Kadaň, Žatec nebo Louny jsou průmyslové zóny s mnoha výrobními podniky, ale tam se také nedostane každý. Pracovní agentura Starke Jobs Marienberg nabízí zajímavou alternativu. Máte jezdit 30 km do průmyslové zóny u Žatce, nebo 30 km přes kopec do Německa – do oblasti Marineberg a okolí. Práce v Německu je dost, nebojte se udělat ten krok.

Mnoho lidí z Chomutova a dalších přilehlých měst a obcí tuto možnost práce v Německu využívá již dlouho. Nabídka pracovních míst, která Starke Jobs Marienebrg nabízí, je pestrá. Od operátorů výroby, přes řemeslníky až po specialisty v různých oborech.

JSME SILNÝM PARTNEREM PRO VŠECHNY  

– PRÁCE V MARIENBERGU –

Neustále hledáme dobré zaměstnance pro region Marienberg. Především nabíráme pracovníky pro kovozpracovatelský průmysl a elektropůmysl. Je jedno, jestli jste řidič VZV, elektrikář, svářeč, operátor výroby nebo pracovník na balení. Hledáme ale také uchazeče o jiné profese, jako například řidič kamionu, zdravotní sestra a pečovatelka, truhlář a mnoho dalších.

 NĚCO O MARIENBERGU

Marienberg byl založen v roce 1521, avšak první zmínky o něm se objevily již v roce 1323. Svůj název má město podle Panny Marie, po níž byl také pojmenován místní kostel. Město bylo dříve známo těžbou uhlí a s ní souvisejícími nalezišti stříbra. Marienberg je se svými přibližně 17,280 obyvateli a jedním z největších měst Saska, co do rozlohy.

Díky regionální a stále se rozvíjející infrastruktuře budují společnosti z oblasti kovoprůmyslu a automotive svá sídla právě v Marienbergu.

STARKE JOBS MARIENBERG – PRÁCE V NĚMECKU –

Starke Jobs se specializuje nejen na zaměstnávání, ale i na zprostředkování práce přímo pod klienta. Proto si vážíme všech uchazečů o práci, jsou pro nás velmi důležití. Při osobním pohovoru s našimi disponenty můžeme vycházet i z Vašich individuálních přání a potřeb.

Šťastní zaměstnanci jsou dobří zaměstnanci. A právě to je mnoha našimi klienty již dlouhá léta ceněno.

V Marienbergu najdete spoustu aktuálních volných míst. Všechny tyto pracovní nabídky jsou určeny na denní dojíždění.

Uchazečům z ČR se ve Starke Jobs Marienberg věnuje personalista:

Mgr. Zdeněk Drozda, tel. 00420 733 479 763, e-mail marienberg@starke-jobs.com

JAK NÁS NAJDETE

Sídlo naší firmy najdete v Marienbergu velmi snadno, pokud pojedete autem přes hraniční přechod Hora svatého Šebestiána.

Jakmile uvidíte po cestě první odbočku na Marienberg-Süd, zahněte doleva. Jakmile minete ceduli oznamující vjezd do obce, budete v cíli. Těsně před tím, než byste vjeli pod viadukt, odbočte doleva. Vjedete tak přímo na parkoviště, kde před sebou uvidíte naši pobočku v Marienbergu.

 

Kontaktujte nás