Nabídka práce v Německu - Starke JobsStarke Jobs Bautzen - Starke Jobs - práce v Německu - práce Německo

Starke Jobs Bautzen

Sledovat

Starke Jobs Bautzen - Práce v Německu: 38 volných nabídek

Starke Jobs Bautzen

Informace o pobočce

  • Celkem nabídek v Německu 38
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

About Us

Také v České republice je volných míst stále méně a méně. Pracovní agentura Starke Jobs Bautzen Vám nabízí zajímavou alternativu. Hledáme mnoho zkušených a vhodných zaměstnanců pro různé společnosti, které nabízejí volná pracovní místa.

Za prací od Starke Jobs Bautzen již dnes dojíždí mnoho lidí z Varnsdorfu, Rumburku, Děčína, Ústí nad Labem, Teplic a dalších měst v blízkosti.

Díky krátkým dojezdovým vzdálenostem do práce v Německu hned za hranicemi jsou všechny nabídky vhodné na denní dojíždění.

PRÁCE V BAUTZENU A OKOLÍ? – ŽÁDNÝ PROBLÉM

Neustále hledáme dobré zaměstnance pro region Bautzen, Zittau a Görlitz. Především nabíráme pracovníky pro kovozpracovatelský průmysl a elektropůmysl, stejně jako pro textilní průmysl a průmysl na zpracování plastů. Je jedno, jestli specialisty na CNC, obsluhu strojů, elektrikáře, svářeče, operátory výroby nebo řidiče VZV. Máme širokou nabídku volných míst. Hledáme ale také řidiče kamionů, zdravotní sestry a pečovatelky, truhláře a mnoho dalších profesí.

NĚCO O BAUTZENU

Již v roce 1002 byl Bautzen zmíněn poprvé jako „Budissin“. Ještě dnes můžeme na štítu městské brány vidět slovanské slovo „Budysin“. Oficiální přejmenování na Bautzenu proběhlo v roce 1868. Dnes je Bautzen s přibližně 40 000 obyvateli velkým okresním městem a je po něm pojmenován i okres Bautzen.

Od počátku až po dnešní dobu je Bautzen znám především jako centrum státní správy regionu Oberlausitz. Ale ekonomicky má město co nabídnout. Vedle světově proslulých společností vyrábějících železniční vozidla a psací stroje zde existuje také řada firem v oblasti výroby a zpracování zařízení, nástrojů, forem a zpracování plastů. Ale i stavebnictví a známé společnosti poskytující služby v oblasti informačních technologií se v tomto regionu staly silnými zaměstnavateli.

STARKE JOBS BAUTZEN

O naši pobočku Bautzen se stará o náš sympatický disponent s mnohaletou praxí ve zprostředkování práce a agenturním zaměstnávání. Dokolnale ho doplňuje náš německy a česky mluvící náborář, který díky svým zkušenostem v průmyslu a výrobě může ideálně reagovat na potřeby našich uchazečů.

Náš tým z pobočky Bautzen podporuje regionální zaměstnavatele v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Přitom je pro nás obzvláště důležitá osobní a udržitelná podpora společností a uchazečů o práci.

V Bautzenu je mnoho volných míst.

Český náborář – pan Mikovec Evžen, tel. 00420 734 276 906

KDE NAJDETE STARKE JOBS BAUTZEN

Autem pojedete z centra přes Most Míru (Friedensbrücke) a za několik minut přijedete přes první výjezd kruhového objezdu na Schliebenstraße, kde je naše pobočka. Bezplatné parkování najdete přímo před naší pobočkou v IT-Systemhaus, hned vedle na velkém parkovišti pro turisty.

Z dálnice A4 se na naši pobočku dostanete výjezdem Bautzen-West. Z Hoyerswerdaer Straße odbočte na prvním semaforu doleva, přímo na Schliebenstraße.

Cesta je možná i veřejnou dopravou. Autobusová zastávka „Fiedlerstraße“ od naší pobočky vzdálena jen 1 minutu chůze.

Kontaktujte nás

https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0ec00