Nabídka práce v Německu - Starke JobsPráce pro řidiče - Starke Jobs

Práce pro řidiče

Práce řidiče je náročná, ale pro většinu řidičů je koníčkem

Práce řidiče kamionu je náročná nejen po fyzické, ale především i psychické stánce. Je to náročné povolání, které by asi nemohl dělat každý. Být stále ve střehu a udržovat se v psychické kondici je velmi náročné. Dobrých řidičů je málo, a přesto si jich některé firmy neváží. U německých transportních společností to je o poznání lepší, než u těch českých. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že pomůžeme spojit zájemce o práci řidiče v Německu s německými transportními společnostmi.
Jsi řidič a je pro tebe tato práce koníčkem? Možná jsi to právě ty, koho hledáme.
Máme pro tebe nabídku od několika různých spedicí v Německu. Pracovní smlouvu dostaneš přímo od nich a hned můžeš začít.
Proč toho tedy nevyužít, když už tu ta nabídka je?

strong masculine truck driver standing outside and showing his muscle with his vehicle behind

JAKÁ TĚ ČEKÁ PRÁCE A CO BYS MĚL JAKO ŘIDIČ UMĚT?

Čeká tě práce, kterou máš rád. Od pondělka do pátku budeš jezdit po Německu, na víkend se pojedeš podívat, co je doma nového. Budeš vozit různé náklady. Ať už to jsou autodíly, autobaterie, stavební materiál apod. Kdybys náhodou měl kromě potřebného řidičského oprávnění C, E a karty řidiče i osvědčení ADR, nebylo by to vůbec špatné. ADR samozřejmě není podmínkou, jen výhodou.
Co ale podmínkou je, je alespoň částečná znalost němčiny. Musíš se umět domluvit na nakládkách a vykládkách, také ti občas zavolá nebo napíše německy mluvící disponent.

 

Více informací o tom, jak zprostředkování práce přímo pod spedici funguje a co je pro to potřeba udělat, se dozvíte zde.

 

CO SI JAKO ŘIDIČ V NĚMECKU VYDĚLÁTE?

Pracovní smlouvu uzavřeš přímo se spedicí. Budeš tedy hned od začátku jejich zaměstnanec. Starke Jobs odešle do spedice tvůj profil a ti pomůže v prvním kontaktu se spedicí. Zbytek je na tobě.
Spedice nabízí řidičům nástupní plat v rozpětí 1.800 – 2.300 Eur čistého. To je jen nástup. Po zapracování a skvěle odváděné práci řidiče ti za chvíli určitě přidají. Co je ale důležité? Vše máš jasně „na papíře“! Celý tento příjem se ti počítá na důchod, nemocenskou, konečně si budeš moct i jako řidič vzít půjčku nebo hypotéku. Žádné čachry s dietami, jak jsi se s tím možná setkal v Čechách. Není to super?
K tomu, pokud máš děti, si můžeš zažádat o dětské přídavky, tzv. Kindergeld. Aktuálně je to měsíčně 194 Eur na dítě, od třetího potomka je to víc.

lachende familie auf dem sofa

CHCI PRACOVAT JAKO ŘIDIČ V NĚMECKU – CO PRO TO UDĚLAT?

Je to jednoduché. Sleduj na naší stránce aktuální  pracovní nabídky pro řidiče a vyber si tu, která tě nejvíc oslovila.
Potom nám pošli nebo vlož svůj životopis a pokud možno i profilovou fotografii. Ať tě klidně někdo vyfotí mobilem u světlého jednobarevného pozadí. Stačí, když na fotce budeš od ramen nahoru – něco jako průkazová fotografie.
Životopis by měl obsahovat vše podstatné. Od tvého jména, adresy a kontaktních údajů, přes vzdělání a praxi (od kdy do kdy, kde, jako co), až po znalosti němčiny. Nesmí chybět ani na datum a místo narození, také jestli jsi svobodný nebo ženatý.
Nezapomeň nám také napsat, od kdy můžeš začít! Domluvíme ti to u spedice tak, abys mohl začít co nejdříve!
Na základě životopisu a přiložené fotografie uděláme tvůj profil řidiče a ten pošleme do spedice.
Často je to otázka jen několika málo dnů a hned už jezdíš!

Práci pro tebe jako řidiče jsme tedy vyřešili. Ale co tvoji kamarádi, známí a příbuzní? Umí německy a chtěli by také pracovat v Německu? Jsou z Ústeckého kraje (Chomutov, Jirkov, Kadaň, Most, Louny, Žatec nebo Klášterec atd.) a chtěli by denně dojíždět domů?
Pošlete je k nám! Máme řadu pracovních nabídek na denní dojíždění!