Nástrojař - Pockau-Lengefeld, Německo - Starke Jobs

Práce v zahraničí – Nástrojař – Pockau-Lengefeld, Německo

Do společnosti nacházející se kousek od hranic hledáme s nástupem ihned uchazeče na pozici nástrojař. Pockau-Lengefeld najdete cca 40 km od Chomutova, tato nabídka práce je tedy ideální na denní dojíždění.

Náplň práce:

  • Obsluha lisovacích a tvarovacích strojů, jejich údržba a případná oprava (v drobném rozsahu)
  • Práce dle technických výkresů

nástrojař práce v zahraničí

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru nástrojař
  • Předchozí praxi s prací se stroji na výrobu nástrojů výhodou
  • Flexibilitu, zodpovědnost, schopnost práce v týmu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Němčinu na úrovni alespoň B1 – nevíte, jak si s němčinou vedete? Zkuste náš online test němčiny

Uchazečům nabízíme:

  • Stabilní práci v zahraničí kousek od domova na hlavní pracovní poměr
  • Plat dohodou
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Podporu a pomoc česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 109
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář