O nás - Personální agentura Starke Jobs - Práce v Německu

O nás

Kdo je personální agentura Starke Jobs?

Personální agentura Starke Jobs je dlouhodobě stálým, spolehlivým a vyhledávaným dodavatelem zaměstnavatelem pro společnosti v oblasti Saska. Starke Jobs je specialistou na zaměstnávání pracovníků na denní dojíždění z blízkého okolí. Jsme společnost sídlící a působící v Německu, registrovaná u příslušných německých úřadů a podléhající německým zákonům. Jsme členem iGZ a řídíme se kolektivní tarifní smlouvou, která má v oblasti německého práva zákonné postavení.

Práce v Německu na denní dojíždění

Naším hlavním cílem je pomoci uplatnit se lidem z České republiky v Německu, kteří touží po změně a hledají možnost práce v zahraničí bez nutnosti měnit své zajeté životy v Česku. Proto personální agentura Starke Jobs hledá neustále nové uchazeče o práci z příhraničních oblastí a měst, jakou jsou například Rumburk, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Perštejn, Ostrov, Karlovy Vary, Nejdek a další…

Nabídky práce hned za hranicemi jsou téměř vždy v krátké dojezdové vzdálenosti. Jsme rádi, že díky práci hned za hranicemi můžeme lidem nabídnout komfort v podobě německé pracovní smlouvy a všech sociálních výhod, které Německo nabízí.

Zaměstnanci naší personální agentury pracují ve známých mezinárodních společnostech, které produkují výrobky většinou pro automobilový průmysl. Zvláštní zřetel je pak věnován jejich integraci našich zaměstnanců a perfektnímu začlenění do stávajícího schematu výrobního procesu.

řemeslník

Personální agentura Starke Jobs garantuje našim zaměstnancům stejné mzdy ve srovnání s kmenovými zaměstnanci firem.

Nabídka práce v Německu je se Starke Jobs opravdu pestrá. Hledáme pracovníky a odborníky z různých oborů a profesí. Uplatnění u nás najde zkušený elektrikář, svářeč, řidič vzv, pekař, prodavač, skladník, kuchař, číšník či servírka, operátor výroby, instalatér, malíř, lakýrník, truhlář, řidič kamionu a mnoho dalších…

Nabízíme férovou práci, férové odměňování, férové jednání.

Našim zaměstnancům pomáháme při řešení úředních záležitostí, podporujeme je při jednání s německými úřady nebo při žádosti o dětské přídavky.

Personální agentura Starke Jobs Vám dá práci, která Vám bude vyhovovat

úrovně jazykových znalostí

Co personální agentura Starke Jobs nabízí?

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců. Pomůžeme Vám nejen najít možnost práce v Německu, zajistíme za Vás veškeré náležitosti s tím spojené: zdravotní a sociální pojištění například. Poradíme Vám také s vyplněním žádosti o Kindergeld nebo se založením německého bankovního účtu. Jsme tu pro Vás.

Přímá dostupnost 
Žádné dlouhé čekání nebo nedostupnost kontaktní osoby. Naše digitální telefonní centrála je nepřetržitě k dispozici. Pokud je linka obsazena, je příslušná kontaktní osoba informována e-mailem.

Jednoduchá správa dokumentů 
Všechny požadované dokumenty týkající se práce a výplatní pásky, nebo i faktury a smlouvy lze snadno získat prostřednictvím webového portálu. Tím je vyloučeno zdlouhavé poštovní doručování.

Překladatelské služby 
Pomůžeme Vám s překlady do němčiny nebo češtiny. Náš překladatelský servis nabízí např. Překlad postupů bezpečnosti práce nebo školení bezpečnosti práce. Kromě toho pomůže i našim zaměstnancům s vyplňováním různých úředních žádostí.

Moderní tarifní systém
Nabízíme jistotou tarifně vázaného zaměstnavatele, nástupní mzdy výrazně nad úrovní minimální mzdy, oborové příplatky i u pomocných prací, nadtarifní platy pro kvalifikované pracovníky, další kolektivně dohodnuté bonusy, jako jsou příspěvky na Vánoce a dovolenou. Navíc stále se zvyšující počet dnů dovolené. Výhody flexibilních hodinových kont, která Vám umožní čerpat pár dnlů volna, aniž byste čerpali dny z řádné dovolené.

Nasazení u nejlepších firem
Pokud člověk chce, má při práci u Starke Jobs skvělou možnost poznat různá rozmanitá pracoviště a posbírat různé praktické zkušenosti. Tím pozná různé společnosti, organizační struktury, pracovní postupy a činnosti. Získá různé sociální dovednosti, mnoho nových kontaktů a tím zlepší své šance na pracovním trhu i v budoucnu. Jasným důkazem toho jsou četná převzetí našich agenturních zaměstnanců přímo pod naše firemní zákazníky.

Lepší komunikace 
Naše týmy na pobočkách jsou dvojjazyčné a vždy připravené naslouchat. Je jedno, jestli jde o změnu nasazení, vyřízení zálohy nebo soukromé věci. Rádi a bez komplikací vždy pomůžeme.

Personální agentura Starke Jobs - Pobočky