Operátor výroby – Crottendorf, Německo - Starke Jobs

Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Práce v Německu – Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Hledáme uchazeče o práci na pozici operátor výroby. Vaším zaměstnavatelem bude celoevropský lídr na trhu, který vyvíjí, vyrábí a prodává kování pro okna a dveře z hliníku, nerezové oceli, mosazi a plastu, hledá uchazeče na pozici operátor výroby. Město Crottendorf leží u českých hranic, tato práce v Německu je tedy ideální na denní dojíždění z oblasti od Chomutova po Karlovy Vary.

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Zajištění chodu linky – příprava, obsluha, závěrečný úklid před předáním další směně
  • Obsluha strojů
  • Vizuální kontrola hotových výrobků
  • Balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směny (3-směnný provoz)
  • Zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou
  • Němčina na úrovni min. A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny
  • Řidičský průkaz sk. B + vlastní auto výhodou (pro denní dojíždění do zaměstnání)

práce v německu operátor výroby

Jako oprátor výroby dostanete:

  • Německá pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Měsíční plat 2.000 € – 2.500 €
  • Práci v blízkosti příhraničí KV kraje a Chomutova
  • Nadtarifní příplatky – za noční, za směnnost atd.
  • Moderní provoz, plně automatizovaná linka
  • Přátelský a sympatický kolektiv na pracovišti
  • Podporu česky mluvící kontaktní osoby po celou dobu trvání pracovní poměru

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 62
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com