Jobs v Německu - Operátor výroby - Crottendorf, Německo

Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Práce v Německu – Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici operátor výroby. Společnost, pro kterou budete pracovat, působí v oblasti kovovýroby a patří mezi renomované výrobce dveřního kování a klik. Pracoviště je vybaveno vysoce moderními stroji. Výroba je řízena třísměnným provozem, za prací sem dojíždí mnoho českých zaměstnanců, je tedy možné domluvit si společné dojíždění. Tato nabídka práce v Německu je vhodná na denní dojíždění pro uchazeče z oblasti od Chomutova až po Karlovy Vary.

Rozdělení pracovní doby:

  • Ranní směna: 6:00 – 14:00
  • Odpolední směna: 14:00 – 22:00
  • Noční směna: 22:00 – 6:00

Přestávky jsou placené.

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Jednoduchá obsluha strojů a zařízení (lisy, brusky)
  • Vkládání jednotlivých dílů do stroje
  • Kontrola kvality finálních výrobků
  • Balení výrobků a příprava k exportu

Hlavním úkolem je obsluha strojů a zařízení – lisy, brusky, povrchová úprava.

operátor výroby jobs

Požadavky na uchazeče:

  • Alespoň základní znalosti němčiny
  • Základní zkušenosti s výrobou
  • Dobrý zrak
  • Smysl pro kvalitně odvedenou práci
  • Fyzická zdatnost
  • Dochvilnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Proč pracovat jako operátor výroby právě u nás?

  • Moderní digitalizované zpracování všech požadavků zaměstnance prostřednictvím naší aplikace
  • Jednoduché podání žádosti o dovolenou či náhradní volno přímo v aplikaci mobilního telefonu
  • Veškeré dokumenty týkající se mezd, pracovních smluv a jejich dodatků či přehled odpracovaných hodin a nárok na čerpání z Zeitkonta či počet zbývajících dní řádné dovolené najdete kdykoli v aplikaci
  • Prostřednictvím aplikace vyřídíte veškeré požadavky bez nutnosti dostavit se osobně na personálním oddělení
  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Výše mzdy se odvíjí od výkonů zaměstnance a zohledňuje také dosavadní praxi a další kompetence
  • Proplacené přesčasy, sociální příspěvky, příspěvky na dopravu
  • Podpora při profesním i osobním rozvoji, pomoc česky mluvícíh personalistů s řešením veškerých vašich záležitostí týkajících se života a práce v Německu
  • Hodnocení našich zaměstnanců najdete zde: https://g.page/Starke-Jobs-Marienberg?we

Výhody práce u Starke Jobs:

  • Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek
  • 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • Denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) – nepodléhá zdanění
  • Příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • Příplatky za noční směny a extra směny
  • Práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
  • Průběžné zvyšování mzdy díky oborovým příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
  • Přátelský tým, ve kterém si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti
  • Cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

INFORMACE K PRACOVNÍ NABÍDCE
Délka úvazku: Dlouhodobý
Místo výkonu práce: Crottendorf, Erzgebirge
Nástup ihned
Typ úvazku: 3směnný provoz
Plat: 2.500 – 3.000 Euro měsíčně

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 109
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com