Nabídka práce v Německu - Svářeč - Pirna + Drážďany

Práce v Sasku pro více uchazečů – Svářeč – Pirna a Drážďany

Do renomovaných firem v Pirně a Drážďanech hledáme několik uchazečů na pozici svářeč. V obou se pracuje především metodou MAG, a proto je důležité tuto techniku ovládat. Nabídky práce jsou ideální hlavně pro uchazeče z Ústí nad Labem na denní dojíždění. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Svařování metodou MAG podle technického výkresu a specifikace
  • Provádění svářečských prací nejvyšší kvality
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a opatření
  • Provádění přípravných i dokončovacích prací souvisejících se svařováním
  • Dohled nad procesem svařování za účelem dosažení požadavků na kvalitu
  • Spolupráce s dalšími odděleními

svářeč

Na pozici svářeč požadujeme:

  • Ukončené vzdělání jako svářeč
  • Předchozí zkušenosti s MAG svařováním
  • Zkušenosti se svařováním různých materiálů (hliník, ocel, nerezová ocel)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Povědomí o parametrech svařování a odpovídajících činnostech
  • Zručnost a jistá ruka při svařování
  • Spolehlivost, týmovost, smysl pro zodpovědnost
  • Znalosti němčiny alespoň na úrovni A2 – zkuste náš online test němčiny

Výhody práce u Starke Jobs:

  • Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek
  • Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • Příplatky za noční směny a extra směny
  • Práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
  • Průběžné zvyšování mzdy díky oborovým příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
  • Cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář