Nabídka práce v Německu - Starke JobsAktuální volná místa ve firmě AIM Metal v Lengefeldu - Starke Jobs

Aktuální volná místa ve firmě AIM Metal v Lengefeldu

Hledáme nové zaměstnance do firmy AIM Metal v Lengefeldu

V rámci spolupráce se společností AIM Metal GmbH v saském Lengefeldu pořádáme nábor zaměstnanců! Společnost se v předchozích letech navzdory krizi významně rozrostla a stala se jedním ze spolehlivých a stabilních zaměstnavatelů v regionu Erzgebirge. Působí v oblasti zpracování kovů a patří mezi hlavní dodavatele kovových dílů pro automobilový průmysl.

AIM Metal je spolehlivým a oblíbeným zaměstnavatele v regionu. Dokázala flexibilně zareagovat na krizi posledních dvou let a díky perfektnímu krizovému managementu mohla i v nelehkých dobách expandovat. Proto nyní rozšiřuje svůj tým o spolehlivé a šikovné zaměstnance z různých oborů. Pozice, které aktuálně obsazujeme, jsou organizovány do třísměnného provozu. Samozřejmostí jsou placené přestávky a díky modernímu docházkovému systému odpadá také vyplňování papírových výkazů odpracovaných hodin.

Zaměstnanci, kteří do firmy AIM Metal přicházejí z řad našich zaměstanců, jsou po 15 měsících u firmy obvykle přijímáni mezi kmenové zaměstnance firmy.

Nahlédněte do provozu firmy AIM Metal GmbH

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

PGlmcmFtZSB0aXRsZT0iYS5pLm0uIGFsbCBpbiBtZXRhbCBHbWJIIEltYWdlZmlsbSIgd2lkdGg9IjExNzAiIGhlaWdodD0iNjU4IiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUtbm9jb29raWUuY29tL2VtYmVkL2labGJzcU4xUVdRP2ZlYXR1cmU9b2VtYmVkIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3c9ImFjY2VsZXJvbWV0ZXI7IGF1dG9wbGF5OyBjbGlwYm9hcmQtd3JpdGU7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

Práce ve společnosti AIM Metal