Kvalitář - Pockau-Lengefeld, Německo - Starke Jobs

Nabídka práce v Německu – Kvalitář – Pockau-Lengefeld

Pro saskou výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijmeme uchazeče na pozici kvalitář do třísměnného provozu. Pockau-Lengefeld se nachází asi 50 km od Chomutova, tato nabídka je tedy vhodná pro pendlery na denní dojíždění.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní vašeho pracovního dne bude kontrolovat, zda výrobky vaší směny odpovídají technickým výkresům a specifikacím – a to už během výroby
  • Budete také provádět nezbytné kontroly zboží a expedice – vaší zodpovědností bude, aby brány podniky opustily pouze výrobky v takovém stavu, jaké si odběratel objednal
  • Než se zakázka dostane do výroby, seznámíte se s ní
  • O své práci budete vést řádnou dokumentaci

Požadujeme:

  • Abyste uměli pracovat s různými typy měřicí techniky
  • Praxi v oblasti kontroly kvality, ideálně v automotive
  • Výhodou vám bude praxe v oblasti 3D souřadnicové měřicí techniky
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
  • Němčinu nejméně na úrovni B1
  • Auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na HPP, německou smlouvu, práci ve třísměnném provozu
  • Mzdu dle tarifu odpovídající vašim zkušenostem a vzdělání
  • Příplatky, prémie, bonusy (i nepeněžní)

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka na pozici kvalitář v kovovýrobě zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu na e-mailu marienberg@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu na denní dojíždění

Dojíždět za prací do Německa se stává čím dál tím populárnější. Tisíce Čechů z příhraničních oblastí pendlují denně mezi Českou republikou a Německem. Co je k tomu vede? Bezesporu jsou to mnohem vyšší platy – německá minimální mzda už skoro dohání českou průměrnou. Nejinak tomu je i v roce 2024. Jaké změny se pro zaměstnance v Německu chystají? Přečíst si o nich můžete zde.

K práci v Německu navíc nepotřebujete žádná víza a nastoupit můžete klidně hned! Stačí si jen zvolit správného zaměstnavatele – proč si vybrat personální agenturu v Německu? V mnoha ohledech vám můžeme na začátku vašeho startu v Německu může dost pomoci. Přihlásíme vás k německým úřadům, postaráme se o to, abyste získali daňové ID či německé sociální a zdravotní pojištění. Víte, že v Německu výši daní z příjmu určuje mimo jiné i to, zda jste svobodní nebo žijete v manželství? Ani dva manželské páry ale nemusí platit daně podle jednoho výpočtu! Jak se v tom vyznat a jaké daňové třídy můžete jako pendler zvolit? Jak požádat o Kindergeld? A opravdu se v roce 2025 chystá jeho velká reforma? I tom píšeme na našem blogu.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 106
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář