Práce v Německu - Operátor výroby – Elterlein, Německo
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Nabídka práce v Německu – Operátor výroby – Elterlein, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici operátor výroby do společnosti v německém Elterlein. Společnost, pro kterou budete pracovat, působí v oblasti automotive jako jeden z největších vývozců na světě. Dodává v podstatě do všech značek vozidel, není proto omezena pouze na určité odběratele a je tak schopná odolávat krizím v automobilním průmyslu. Pozice operátor výroby je vykonávána v třísměnném provozu a vyžaduje znalosti němčiny alespoň na úrovni A2/B1.

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Montáže dodávaných sestav a komponentů
  • Kontrola kvality montovaných částí, částečně ze zkušebním zařízením
  • Vedení dokumentace

operátor výroby

Na pozici operátor výroby požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Znalost němčiny na úrovni A2/B1 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny
  • ŘP sk. B a vlastní auto k dojíždění do zaměstnání

Zaměstnancům v Elterlein nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
  • Hodinová zda dle platného tarifu, mzdy začínají na 13,00 € / hod.
  • Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
  • Prémie dvakrát ročně
  • Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete řešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 109
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás