Lakýrník / Natěrač - Kamenz, Německo - Starke Jobs

Lakýrník / Natěrač – Kamenz, Německo

Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Práce v Německu – Lakýrník / Natěrač – Kamenz, Německo

Do společnosti zabývající se výrobou dřevěných oken, dveří a stínicí techniky hledáme uchazeče na pozici lakýrník / natěrač dřeva. Pracoviště se nachází v Kamenzi, práce je tak ideální na denní dojíždění z oblasti Šluknovského výběžku. Nutné vlatní auto na dojíždění a němčinu alespoň na úrovni A1 – umět se domluvit. Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás.

Náplň práce na pozici natěrač:

  • Příprava dřevěných polotovarů na lakování
  • Po dokončení práce kontrola kvality a oprava případných nedostatků
  • Úklid pracoviště

lakýrník natěrač

Požadujeme:

  • Praxi jako lakýrník nebo natěrač, vhodné i pro absolventy oboru lakýrník
  • Vlastní auto na dojíždění a ŘP sk. B
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Němčinu alespoň na úrovni A1 nutné domluvit se na pracovišti

Jako natěrač můžete očekávat:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracoviště v zahraničí jen kousek od hranic s ČR
  • Práci na dvě směny: ranní 05:30 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:30, volné víkendy
  • Mzda 14E/h + Fahrgeld dle vzdálenosti

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 89
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

Kontaktujte nás