Zaměstnanec prodeje / Obchodní zástupce - Marienberg - Starke Jobs

Zaměstnanec prodeje / Obchodní zástupce – Marienberg

Práce v Německu – Zaměstnanec prodeje / Obchodní zástupce – Marienberg

Pro společnost se sídlem v Marienbergu hledáme velmi dobře německy mluvícího uchazeče do oddělení prodeje na pozici zaměstnanec prodeje (obchodní zástupce). Firma je známá jako středně velká společnost pro výrobu kovových dílů dodávaných nejčastěji do automobilového průmyslu. Možnost práce na homeoffice.

Náplň práce:

  • Budete aktivně vyhledávat obchodní příležitosti, zpracovávat cenové nabídky, dohlížet nad realizací smluvených zakázek i pečovat o stávající klienty – budete kontaktní osobou v procesu realizace smluveného obchodu
  • Spolupracovat budete i s ostatními kolegy, nutné je proto, abyste byli ochotni pomáhat kolegům a vnímali sami sebe jako součást celku
  • Jako zaměstnanec prodeje budete na denní bázi komunikovat s obchodními partnery v němčině a angličtině
  • Navenek také budete reprezentovat zaměstnavatele osobně u zákazníků i na sociálních sítích

Požadujeme:

  • Znalosti technického a ekonomického charakteru – a odpovídající slovní zásobu v němčině a angličtině
  • Sebejisté vystupování, ale ne arogantní! Buďte asertivní obchodní zástupce, ale vždy milý a trpělivý
  • Výborné komunikační schopnosti a týmového ducha, zodpovědný přístup k práci
  • Znalosti MS Office a ERP systému
  • Němčinu a angličtinu na úrovni nejméně B1 – pokročilý mluvčí
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční výplatu provizí a další prémie
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr kousek od hranic
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost práce z domova

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka na pozici zaměstnanec prodeje / obchodní zástupce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu na e-mailu marienberg@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu na denní dojíždění

Dojíždět za prací do Německa se stává čím dál tím populárnější. Tisíce Čechů z příhraničních oblastí pendlují denně mezi Českou republikou a Německem. Co je k tomu vede? Bezesporu jsou to mnohem vyšší platy – německá minimální mzda už skoro dohání českou průměrnou. Nejinak tomu je i v roce 2024. Jaké změny se pro zaměstnance v Německu chystají? Přečíst si o nich můžete zde.

K práci v Německu navíc nepotřebujete žádná víza a nastoupit můžete klidně hned! Stačí si jen zvolit správného zaměstnavatele – proč si vybrat personální agenturu v Německu? V mnoha ohledech vám můžeme na začátku vašeho startu v Německu může dost pomoci. Přihlásíme vás k německým úřadům, postaráme se o to, abyste získali daňové ID či německé sociální a zdravotní pojištění. Víte, že v Německu výši daní z příjmu určuje mimo jiné i to, zda jste svobodní nebo žijete v manželství? Ani dva manželské páry ale nemusí platit daně podle jednoho výpočtu! Jak se v tom vyznat a jaké daňové třídy můžete jako pendler zvolit? Jak požádat o Kindergeld? A opravdu se v roce 2025 chystá jeho velká reforma? I tom píšeme na našem blogu.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 106
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář