Obsluha stroje pro zpracování pryže - Dráždany, Německo

Práce v Německu – Obsluha stroje pro zpracování pryže (konvenční a CNC) – Dráždany

Hledá se obsluha stroje pro zpracování pryže (konvenční a CNC) do firmy v Drážďanech. Firma se zabývá pogumováním válců, válečků, kol a dalších komponentů podle přání zákazníka a také zakázkovou výrobou a zpracováním pryže. Pogumované produkty pak nacházejí uplatnění ve speciálních strojích, v dřevozpracujícím průmyslu, stavebnictví, v automobilovém průmyslu a řadě dalších oblastí. Tato firma patří mezi stabilní zaměstnavatele na trhu práce. Její úspěch se odvíjí mimo jiné i od krátkých dodacích lhůt, schopnosti přizpůsobit výrobu konkrétní zakázce i ochotě nacházet s klienty společnou řeč.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje pro zpracování pryže
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • Zajištění dodávky dostatečného množství materiálu na pracovní místo

operátor stroje pro zpracování pryže Drážďany

Požadujeme:

  • Znalost konvenčního nebo CNC soustružení a broušení
  • Znalost matematiky – je nutné umět správně propočítat rozměry, materiál a další
  • Není nutná předchozí praxe s pogumováním nebo zpracováním pryže, vhodné i pro absolventy!
  • Znalost řízení Heidenau
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • Pečlivost, svědomitost
  • Ochotu učit se novým věcem, chuť do práce
  • Němčinu na úrovni nejméně A2
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Německu
  • Podporu a pomoc česky mluvícího kontaktního týmu
  • Mzdu v souladu s platnými tarifními předpisy

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici operátor stroje pro zpracování pryže zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář