Obsluha stroje / operátor výroby - Klipphausen, Německo - Starke Jobs

Obsluha stroje / operátor výroby – Klipphausen, Německo

Práce v Německu – Operátor výroby / obsluha stroje – Klipphausen, Německo

Společnost v saském Klipphausen (u Drážďan) přijme uchazeče na pozici operátor výroby pro obsluhu stroje. Firma působí již 145 let v oblasti vývoje a výroby těsnění pro různé typy zařízení, strojů a systémů, což z ní dělá stabilního a spolehlivého zaměstnavatele na trhu práce v Sasku. Práce je organizována ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku, firma platí Fahrgeld, takže je tato nabídka práce ideální na denní dojíždění z Ústí nad Labem.

Náplň práce na pozici obsluha stroje:

  • Zajištění provozu výrobního stroje, nastavení parametrů pro konkrétní výrobu
  • Výroba těsnění dle zadání
  • Kontrola kvality finálního výrobku

práce ve fabrice práce v německu

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti ve výrobě
  • Samostatnost při práci, spolehlivost
  • Vlastní auto na dojíždění
  • Němčina alespoň na úrovni A2 – nevíte, jak si stojíte? Zkuste náš online test němčiny
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu – ranní směny 5:30 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:30

Na pozici obsluha stroje nabízíme:

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v Německu
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Příspěvek na dopravu (Fahrgeld)
  • Hodinovou mzdu 14 €
  • Pomoc česky mluvícího týmu Starke Jobs

Tato nabídka práce na pozici obsluha stroje je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit elektronickou neschopenku nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Zkrátka ale nepřijdou ani bezdětní, neuplynul ani rok od zavedení 12eurové minimální mzdy a už se mluví o dalším navýšení na 14 €! Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, na co si dát pozor při práci souběhu zaměstnání v Německu a v Česku a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Zajímáte se o možnost práce v Německu? Klikněte na odběr nabídek práce a žádná novinka Vám neunikne.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 91
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář