Operátor výroby - Halsbrücke, Německo - Starke Jobs

Operátor výroby – Halsbrücke, Německo

Práce v Německu – Operátor výroby – Halsbrücke, Německo

Pro renomovanou společnost působící v chemickém průmyslu, která se nachází v saském Halsbrücke nedaleko Freibergu, hledáme uchazeče na pozici operátor výroby. Vaším úkolem bude pracovat na recyklaci a výrobě vysoce kvalitních chemických produktů.

Náplň práce:

  • Provádění jednoduchých výrobních a montážních prací pomocí výrobního stroje
  • Dohled nad výrobním procesem
  • Balení hotových výrobků, jejich opatření etiketou, příprava k expedici
  • Kontrola kvality vyrobených produktů
  • Zpracování výrobní dokumentace
  • Čištění stroje a úklid pracoviště
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce a interních předpisů

operátor výroby práce v německu

Operátor výroby by měl splňovat:

  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti s obsluhou stroje, ideálně v chemickém průmyslu
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu „rollende Woche“ – víkendy i svátky
  • Znalost němčiny alespoň A2
  • Spolehlivost, schopnost práce v týmu, smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sociální a zdravotní pojištění v Německu
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, s nárokem na důchod a Kindergeld 250 € na dítě
  • Hodinová mzda dle tarifní smlouvy
  • Příplatky za noční či práci o svátcích

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com