Operátor stroje - Drážďany, Německo - Starke Jobs

Práce v Německu – Operátor stroje – Drážďany, Německo

Přijmeme uchazeče o práci operátor stroje do společnosti v Drážďanech. Firma se specializuje na široké spektrum technologií a produktů, které jsou výsledkem výzkumu prováděného v mateřské společnosti. Mezi jejich hlavní oblasti patří iontová implantace, analýza materiálů vč. detekce defektů na nanometrové úrovni pomocí pozitronů, transferové služby a další. Společnost vyvíjí a vyrábí mimo jiné např. biočipy, magnetické cívky, pulsní mikromagnety a mnoho dalšího. Do svého týmu nyní hledá uchazeče, který se na výrobě inovativních technologií budou podílet. Vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobního stroje
  • Kontrola vstupního materiálu i produktu na výstupu
  • Vedení výrobní dokumentace
  • Balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • Alespoň základní znalosti práce na PC a s komunikačními technologiemi
  • Zdravé ruce, funkční jemnou motoriku
  • Němčinu slovem i písmem
  • Spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 3směnný provoz, výroba jede od neděle do soboty, obvyklá týdenní pracovní doba jednoho zaměstnance je ale jen 36 hodin týdně, tj. 4,5 dne!
  • Zaměstnanecké benefity po zkušební době
  • Mzdu od 13,50 €/hod. plus příplatky za obor dle tarifní smlouvy (tzn. žádná minimální mzda)

Tato nabídka práce v Německu u hrnic je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici vedoucí směny zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Dojíždět za prací do Německa se stává čím dál tím populárnější. Tisíce Čechů z příhraničních oblastí pendlují denně mezi Českou republikou a Německem. Co je k tomu vede? Bezesporu jsou to mnohem vyšší platy – německá minimální mzda už skoro dohání českou průměrnou. Nejinak tomu je i v roce 2024. Jaké změny se pro zaměstnance v Německu chystají? Přečíst si o nich můžete zde.

K práci v Německu navíc nepotřebujete žádná víza a nastoupit můžete klidně hned! Stačí si jen zvolit správného zaměstnavatele – proč si vybrat personální agenturu v Německu? V mnoha ohledech vám můžeme prostřednictvím našeho blogu na začátku vašeho startu v Německu dost pomoci. Jak vypadá pracovní doba v Německu a na jaké přestávky v práci v Německu máte nárok? Co všechno musíte zařídit při nástupu do práce v Německu anebo naopak při návratu do Česka? Přečíst si můžete také o tom, jak jsou v Německu právně řešeny práce na částečný úvazek, Minijob nebo Midijob a na co všechny máte a nemáte nárok. U nás toho ale najdete mnohem víc! S blogem Starke Jobs se v Německu určitě neztratíte.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com