Nabídka práce v Německu - Svářeč - Bad Schandau, Německo

Práce v Německu – Svářeč – Bad Schandau, Německo

Do naší partnerské společnosti v Bad Schandau přijmeme uchazeče nebo uchazečku na pozici svářeč. Práce je ideální i pro uchazeče z Česka, pracoviště se nachází jen dvacet minut jízdy autem z Děčína. Nástup je možný ihned, nutná schopnost domluvit se německy, vlastní auto je základním požadavkem.

Náplň práce:

  • Svařování jednotlivých dílů
  • Očištění svárů
  • Kontrola kvality sváru

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru svářeč nebo předchozí praxe
  • Manuální zručnost
  • Smysl pro detail
  • Němčina na komunikativní úrovni
  • Vlastní auto na dojíždění do práce a platný řidičský průkaz

svářeč práce v německu

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Německu
  • Plat v souladu s tarifní smlouvou, osobní ohodnocení dle domluvy
  • Podporu a pomoc česky mluvící kontaktní osoby

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 89
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář