Nabídka práce v Německu - Starke JobsInformace - řidič kamionu v Německu - Zprostředkování práce

Informace – řidič kamionu v Německu

Zprostředkování práce přímo pod firmu na pozice profesionální řidič kamionu a nákladních automobilů

Jednou z našich oblastí, na které se naše perosnální agentura specializuje, je přímé zprostředkování práce na pozici profesionální řidič kamionu přímo pod spedici. V logistice je velmi obtížné zaplnit volná pracovní místa. Zejména v oblasti dálkového dopravy po Německu se to v posledních letech stále více projevuje. I přes služby ve školení profesionálních řidičů, neustálé zlepšování pracovních podmínek, investice do moderních vozových parků a zvyšování sociálních výhod bude tento trend pokračovat a zintenzivňovat se, což pociťuje již dnes mnoho speditérů.

Nyní je pro Vás ideální čas změnit práci. Nikdy předtím nebyla pracovní nabídka od spedicí v Německu na atraktivní pracovní místa pro řidiče kamionu tak široká, jako je dnes. Ale jak se ze všech těchto pracovních nabídek dá najít ta opravdu seriózní a vhodná? Se silným a profesionálním partnerem na Vaší straně – Starke Jobs! Ukážeme Vám, jak je snadné najít právě s námi vhodného zaměstnavatele v Německu.

Nábor a zprostředkování práce na pozici řidič kamionu byly do našich služeb zařazeny teprve v roce 2016 a nyní tvoří jednu třetinu naší hlavní činnosti.

V roce 2016 to bylo teprve 26 řidičů, ovšem v roce 2018 jsme byli schopni pomoci více než 100 řidičům. Byli zaměstnáni přímo ve spedicích v Sasku a Bavorsku, kde začali nový pracovní poměr.

řidič kamionu zprostředkování práce personální agentura

Jak funguje zprostředkování práce pro řidiče?

Zašlete nám žádost o pracovní nabídku dle svého výběru a svůj životopis. My zpracujeme Vaše data a představy a porovnáváme je s našimi stávajícími nabídkami přepravních společností. Z Vašich dat vytvoříme Váš profil řidiče a pošleme do té spedice, pro jejíž nabídku jste se rozhodl. Vaše osobní údaje, jako datum narození, adresa a telefonní číslo, zůstanou pro spedice zatím anonymní.

Přednost dáváme spedicím, které sídlí v pohraniční oblasti s Českou republikou. Informace, které nám poskytnete, mají rozhodující vliv na úspěšné zíkání tohoto místa. Čím více informací od Vás budeme mít, tím větší jsou šance na úspěšné získání a dlouhodobě udržitelné zaměstnání.

  • Mzda /plat (+ diety nebo podobné výhody)
  • ADR (jaké třídy)
  • Druh nákladu (např. stavebniny, knihy, potraviny, autodíly nebo podobné)
  • Trasy (například vnitrostátní (Německo), celoevropské nebo pevné túry atd.)
  • Turnus nebo systému jízd (například pondělí-pátek, pět týdnů v řadě, jeden týden volna apod.)
  • Nabízí spedice ubytování, které by řidič mohl využívat na víkend? Pokud ano, kdo ubytování platí?
  • Kde se kamion parkuje
  • Jaké typy aut se používají? (plachta, výměnná nástavba, návěs, sklápěč, pohyblivá podlaha atd.)
  • Sdělte nám všechny své představy a přání, my Vám podle toho najdeme spedici.V případě, že Vám nebudeme moci okamžitě nabídnout vhodnou pracovní nabídku, budeme hledat jiné konkrétní pracovní nabídky u logistických firem, které nejlépe budou odpovídat Vašim představám.Následně pro vás zorganizujeme osobní pohovor a popř. i zkušební den. Během celého procesu žádoti o práci a náboru Vás máte od nás jako partnera plnou podporu.

Jaké jsou náklady na zprostředkování práce v Německu?

Naši provizi platí spedice. Vám proto nevznikají žádné náklady za zprostředkování.

Jaké jsou výhody zprostředkování práce, které zajišťuje personální agentura Starke Jobs?

Výhodou oproti různým pracovním portálům je, že nemusíte posílat spoustu žádostí o místo, než budete  moci podepsat pracovní smlouvu s opravdu vhodným zaměstnavatelem.

Také se od nás hned na začátku dozvíte jasné a komplexní informace o každém konkrétním místě. Takže již budete znát podmínky, které Vás ve spedici čekají. Tím ušetříte spoustu času a nákladů na zbytečné telefonní hovory a bezvýsledné pohovory.

Až do Vašeho osobního pohovoru ve spedici zůstává Váš profil anonymní.

Jsme tu pro Vás! Vyjednáme pro Vás u zamětnavatele nejlepší možnou nabídku. Protože jen pokud budete spokojen Vy, budeme spokojeni i my!

Kontaktujte nás pro více informací, nekomplikované zpracování údajů a zprostředkování Vaší nové práce v Německu na pozici profesionální řidič kamionu: