Nabídka práce v Německu - Starke JobsAgentura práce Annaberg - práce v Německu - denní dojíždění
Zentrale: +49 3735 9489055

Agentura práce Annaberg 606 views

(2)
Sledovat
Něco o naší pobočce

Agentura práce Starke Jobs v Annabergu nabízí práci v Německu a neustále hledá dobrý personál pro pracovní nabídky v regionu Annaberg-Buchholz, zvláště pak do výrobního průmyslu.

Práce v Německu je pro uchazeče z ČR stále atraktivnější. Zvláště pak, když jsou pracoviště v krátkých dojezdových vzdálenostech a je tedy možné se denně vracet domů. Naše pracovní nabídky jsou ideální pro uchazeče z Karlových Varů, Ostrova nad Ohří, Stráže nad Ohří, Jáchymova, Boče a dalších okolních měst.

Je jedno, jestli jste řidič vysokozdvižného vozíku, elektrikář, svářeč nebo chcete pracovat jako pomocník ve výrobě či balič. Máme mnoho pracovních nabídek.

Máme také práci řidiče z povolání, ošetřovatele a zdravotní sestry, truhláře a mnoho dalších profesí.

O ANNABERG-BUCHHOLZ

Annaberg byl založen v roce 1496 a jeho dnešní městská část Buchozl v roce 1501. Horníci zde byli v 16. století díky nalezištím stříbra velmi úspěšní. Město je známé také díky Barbara Uthmann, která se zavedla paličkování a také díky Adamu Riesovi – nejznámějšímu počtáři a matematikovi, který se v Annabergu narodil.

Annaberg-Buchholz je velké okresní město v Erzgebirge s přibližně 20.540 obyvateli.

Elektroprůmysl a kovoprůmysl, stejně jako pečovatelství, gastronomie a dodavatelé automobilových dílů se stále častěji usídlují v okolí města Annaberg-Buchholz. Proto se skýtá možnost mnoha pracovních nabídek.

O STARKE JOBS ANNABERG-BUCHHOLZ

– PRÁCE V NĚMECKU –

O pobočku Starke Jobs v Annaberg-Buchholz se starají dvě mladé, dynamické disponentky. Individuální pohovory s uchazeči o práci v Německu a kvalifikovaná péče o zaměstnance jsou pro nás samozřejmostí. Od obdržení Vašeho životopisu a osobního pohovoru až po zaměstnání a bezpečnostní instruktáž, jsou Vaše osobní údaje profesionálně a pečlivě chráněny. Kromě získávání nových zákazníků je pro nás prioritou poskytování kvalifikované pracovní síly.

Samozřejmě dokážeme všech uchazečům o práci poradit i s potřebnými úředními úkony, žádostmi o Kindergeld, bankovním kontem v Německu a dalšími náležitostmi.

Všechny pobočky Starke Jobs spolu úzce spolupracují.

V Annabergu najdete poustu aktuálních volných míst.

Recruiter Czech

Klara Kelich

00420 603 155 868

 

KDE NAJDETE STARKE JOBS ANNABERG-BUCHHOLZ?

Pobočka agentury práce Starke Jobs se nachází přímo u náměstí Annberg-Buchholz. Když pojedete autem, máte možnost jet směrem do centra a tam zaparkovat buď v podzemní garáži, která je přímo pod náměstím, nebo na jakémkoliv jiném parkovacím místě u naší pobočky.

Také se k nám můžete  dopravit autobusem, zastávka se nachází přímo na náměstí. Od zastávky pak jděte směrem k radnici a projděte až do ulice Wolkensteiner Straße. Hned naproti Asia Bistru a obchodu s hračkami je naše pobočka.

2 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 5 průměr z 2 hodnocení )

 1. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Pavel Balog

  Dobrý den Jmenuji se Pavel Balog je mi 18 let mám zájem o vaší nabídku práce. Nastoupil bych ihned jak by to bylo možné. Jsem samostatný rád se přiučim. Prosím o odpověď zpět a nebo zde kontakt : 774337663. v příloze zasílám svůj životopis. Děkuji s pozdravem Balog

 2. Řidič LKW

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od tokarjann@seznam.cz

  mi telefoni číslo dekujj

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c7cef

Agentura práce Annaberg has posted 21 jobs

Informace o pobočce
Kontaktujte nás
https://prace.starke-jobs.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5b411
German