Nabídka práce v Německu - Starke JobsStarke Jobs Annaberg - práce v Německu - práce v Annabergu

Starke Jobs Annaberg

Sledovat

Diese Unternehmen hat keine aktiven Jobs

30 hodnocení

Ohodnoťte tuto pobočku ( 4.5 průměr z 30 hodnocení )

 1. Práce cnc zařízení

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Dalibor Karel

  Dobrý den mám zájem pracovat v Zittau ,práce cnc zařízení. děkuji

 2. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petr Postupa

  Dobry den,jmenuji se Petr Postupa 41 let a mam zajem o praci blizko hranic s BRD jsem z Chomutova.Jsem bez auta 722 040 593 nemecky jazyk A2

 3. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od

  Dobrý den s přítelem schanime práci v Německu, nejlépe kousek od KV nebo CHebu .. nevadí nám dělat na šichty . Já vyučená servírka přítel tlumočník pracovali jsme oba jako číšníci a i ve fabrice. Budeme rádi za jakékoli nabídky práce ( řidičák máme ) tel.. 777693818

 4. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Mili Janderová

  Dobrýden, hledám práci i s ubytováním v Anaberku Jsem pečovatelka (sanitářský kurz mám) nastoupit mohu ihned děkuji

 5. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, zavolejte, prosím, přímo personalistovi, který je u nabídky uveden jako kontaktní osoba, nebo životopis pošlete na jeho e-mailovou adresu. Hezký den, Petra

 6. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od

  Dobrý den, několikrát jsem se snažil odpovědět na Vaše pracovní nabídky a nešlo vložit Životopis. Můžete mi poradit ? Hledám práci v NJ. Předem děkuju Martin Hošek.

 7. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Ilona Beránková

  Dobrý den, hledám práci v okolí annabergu na denní dojíždění jako uklízečka, pokojská atd. V ČR pracuji jako rehabilitační pracovnice, německy neumím

 8. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od

  Dobrý den, hledám práci na zkrácený pracovní úvazek, nebo jen brigádu pro mě a mou kamarádku. Pracovala jsem jako hausdamme a kamarádka jako Zimmermädchen v Bayern. Jsme z Chomutova. Děkuji předem za odpověď. Dana Neumann

 9. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Renata

  Máme s přítelem zájem o práci.

 10. Práce řidič LKW

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od David Slanina

  Dobrý den chci se zeptat zda nemáte nějakou pracovní nabídku na pozici Rridic LKW v okolí Chebu na každodenní dojíždění domu dekuji

 11. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den, pošlete nám svůj životopis na aue@starke-jobs.com a rovnou uveďte termín, kdy byste mohl přijet na osobní pohovor do Aue. Hezký den za tým Starke Jobs přeje Petra.

 12. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Petra

  Dobrý den Eleno, bez němčiny to bude složité, zaměstnavatelé požadují alespoň základní schopnost domluvit se německy. To Vám nebrání poslat Váš životopis na adresu cz@starke-jobs.com, třeba se něco naskytne. Hezký den za tým Starke Jobs přeje Petra.

 13. hledam preci

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od ELENA

  Dobry den hledam praci na pozici uklizecka,nemecky mluvit neumim,jsem z teplic 727938280

 14. Poptávka práce

  Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Karolína Šmídová

  Dobrý den, poptávám práci v blízkosti hranic, jsem ze Sokolova. Pracovala jsem 3 roky jako recepční ve 4 hvězdičkovém hotelu, poté jako fakturantka hotelových pobytů a pak 3 roky v témže hotelu jako event manager.

 15. Dostupnost
  Laskavost
  Poradenství
  Doporučení
  od Mgr.Romana Nováková

  Dobrý den , mám vystudovanou specialni pedag9giku. Pracovala jsem i jako facility manager.Mám zájem o jakoukoli práci v blízkosti hranic .Žijí v Chomutově. ( Marienberg ,atd.) Domluvím se částečně anglicky.

Dostupnost
Laskavost
Poradenství
Doporučení

Starke Jobs Annaberg

(30)

Informace o pobočce

 • Celkem nabídek v Německu 0
 • Adresa Kleine Kirchgasse 1, 09456 Annaberg-Buchholz, Deutschland
 • Telefon +420603155868
 • E-mail annaberg@starke-jobs.com

About Us

– PRÁCE V ANNABERGU –

Starke Jobs v Annabergu nabízí práci v Německu a neustále hledá vhodné kandidáty na obsazení volných pozic v obslati Annaberg-Buchholz a okolí, především pro zpracovatelský průmysl.

Pro uchazeče z České republiky je práce v Německu stále zajímavější. Především když je práce v krátké dojezdové vzdálenosti a dá se denně dojíždět zpět domů za rodinou. Naše pracovní nabídky jsou vhodné především pro uchazeče z měst Karlovy Vary, Ostrov nad Ohří, Stráž nad Ohří, Jáchymov, Boč a dalších okolních města  obcí.

Neustále hledáme dobrý personál pro region Annaberg-Buchholz, zvláště pak do výrobního průmyslu.

Nezáleží na tom, jestli jste řidič vysokozdvižného vozíku, elektrikář, svářeč nebo chcete pracovat jako pomocník ve výrobě či balič. Máme mnoho pracovních nabídek.

Hledáme také řidiče z povolání, ošetřovatele a zdravotní sestry, truhláře a mnohé další.

O ANNABERG-BUCHHOLZ

Annaberg byl založen v roce 1496 a jeho dnšní městská část Buchozl v roce 1501. Horníci zde byli v 16. století díky nalezištím stříbra velmi úspěšní. Město je známé také díky Barbara Uthmann, která se zavedla paličkování a také díky Adamu Riesovi – nejznámějšímu počtáři a matematikovi, který se v Annabergu narodil. Annaberg-Buchholz je velké okresní město v Erzgebirge s přibližně 20.540 obyvateli.

Elektroprůmysl a kovoprůmysl, stejně jako pečovatelství, gastronomie a dodavatelé automobilových dílů se stále častěji usídlují v okolí města Annaberg-Buchholz.

O STARKE JOBS ANNABERG-BUCHHOLZ

– PRÁCE V ANNABERGU –

Na naší pobočce v Annaberg-Buchholz najdete dva mladé disponenty hovořící česky i německy. Individuální pohovory s kandidáty a kvalifikovaná péče o zaměstnance jsou pro nás samozřejmostí. Od obdržení Vašeho životopisu a osobního pohovoru až po zaměstnání a bezpečnostní instruktáž, jsou Vaše osobní údaje profesionálně a pečlivě chráněny. Kromě získávání nových zákazníků je pro nás prioritou poskytování kvalifikované pracovní síly.

V Annabergu najdete poustu aktuálních volných míst.

Český náborář – pan Robin Buc, tel. +420 603 155 868

KDE NAJDETE ANNABERG-BUCHHOLZ

Naše pobočka Starke Jobs se nachází přímo u náměstí Annberg-Buchholz. Když pojedete autem, máte možnost jet směrem do centra a tam zaparkovat buď v podzemní garáži, která je přímo pod náměstím, nebo na jakémkoliv jiném parkovacím místě u naší pobočky.

Také se k nám můžete  dopravit autobusem, zastávka se nachází přímo na náměstí. Od zastávky pak jděte směrem k radnici a projděte až do ulice Wolkensteiner Straße. Hned naproti Asia Bistru a obchodu s hračkami je naše pobočka.

Kontaktujte nás