Operátor stroje - Großröhrsdorf, Německo - Starke Jobs

Operátor stroje – Großröhrsdorf, Německo

Práce v Německu – Operátor stroje – Großröhrsdorf, Německo

Chcete pracovat v Německu jen kousek od hranic v moderní společnosti? Hledáme uchazeče na pozici operátor stroje do společnosti, která je jedním z předních výrobců zvedacích a vazacích zařízení v Evropě. V portofoliu společnosti najdete vývoj, výrobu a obchod s upínacími popruhy, zvedacími a kruhovými smyčkami, smyčkovýmu řetězy, kladkostroji a příslušenstvím. Přestože byla společnost založena teprve v roce 2002 jako rodinný podnik, dnes se těší celosvětovému věhlasu jako spolehlivý partner pro své odběratele. Stejně oblíbený je také jako zaměstnavatel, pokud tedy chcete začít svou kariéru v Německu, pak je tato nabídka pro vás jako dělaná.

Náplň práce:

  • Samostatný provoz stroje, zásobování stroje materiálem, dohled nad výrobním procesem a řízení plně nebo částečně automatizovaných výrobních zařízení
  • Řízení a sledování toku materiálů
  • Výběr a zpracování materiálů k výrobě podle technické dokumentace
  • Spolupráce při údržbě a servisu výrobních zařízení
  • Podílení se na co nejvyšší úrovni kvality výroby
  • Vedení výrobní dokumentace

operátor stroje

Požadujeme:

  • Předchozí praxe na pozici operátor stroje
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku, víkendy volné
  • Technické myšlení, spolehlivost, flexibilita, chuť pracovat
  • Němčinu alespoň na úrovni A2
  • Vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení při nástupu
  • Mzdu od 13,50 € + příplatky za práci ve dvousměnném provozu + oborové příplaty
  • Prémie
  • Fahrgeld
  • Káva a nápoje zdarma
  • Dvakrát ročně akce pro zaměstnance
  • Cafeterie

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu na e-mailu bautzen@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 91
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář