Pečovatelka/ošetřovatelka - Chemnitz, Německo - Starke Jobs

Pečovatelka/ošetřovatelka – Chemnitz, Německo

Nabídka práce v Německu – Pečovatelka / ošetřovatelka – Chemnitz, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici pečovatelka/ošetřovatelka pro péči o sedm až osm klientů ve městě Chemnitz. Ačkoli je tato pozice vyhledávaná jako práce pro ženy, uvítáme i muže, kteří mají vzdělání nebo praxi v péči o seniory. Jednotliví klienti žijí v bytových domech s pečovatelskou službou, kterou budete zajišťovat právě Vy. Pracovat budete v týmu s odborně proškoleným kolegou nebo kolegyní.

Náplň práce na pozici pečovatelka / ošetřovatelka:

  • Každodenní pomoc seniorům s osobní hygienou, stravováním i trávením volného času
  • Dohled nad užíváním pravidelných léků
  • Veškeré činnosti spadající do péče o seniory

pečovatelka ošetřovatelka práce v německu

Od uchazeče na pozici pečovatelka / ošetřovatelka očekáváme:

  • Odborné vzdělání ve zdravotnickém oboru např. pečovatel, zdravotní sestra nebo odborná praxe v péči o seniory
  • Porozumění a empatie
  • Flexibilita, protože o seniory je postaráno ve 3směnném systému 7 dní v týdnu
  • Dobrá znalost němčiny od A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny
  • Řidičský průkaz a auto k dojíždění do zaměstnání

Pečovatelka / ošetřovatelka může očekávat:

  • Německá pracovní smlouva
  • Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Měsíční plat 2.500 € – 3.000 €
  • Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.)
  • Česky mluvící kontaktní osoba

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 62
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com