Nabídka práce v Německu - Operátor výroby - Elsterheide, Německo

Nabídka práce v Německu – Operátor výroby – Elsterheide, Německo

Pro našeho partnera, společnost působící v oblasti kovovýroby, hledáme uchazeče nebo uchazečky na pozici operátor výroby. Volných pracovních je více, tato nabídka práce je tak vhodná i pro party, podmínkou ale je, aby každý s uchazečů měl možnost dojíždět vlastním autem a domluvil se německy. Práce není nijak náročná, je ale organizována v třísměnném provozu.

Náplň práce:

  • Příprava pracovního prostoru a materiálu ke zpracování
  • Hlavní náplní práce je obsluha stroje, která podstatu práce udělá za vás
  • Hotové výrobky zkontrolujete z hlediska kvality a roztřídíte dle pokynů

Na pozici operátor výroby požadujeme:

  • Předchozí praxe ve výrobě nebo ve skladu
  • Schopnost domluvit se německy alespoň na úrovni A2 – jak jste na tom s němčinou? Napoví vám náš online test němčiny
  • Vlastní auto a platný ŘP kvůli dojíždění do práce
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Směny jsou rozvrženy následovně: Ranní od 6 do 14 hodin, odpolední od 14 do 22 hodin, noční od 22 do 6 hodin. Pracovní týden v případě nočních směn začíná v neděli ve 22 hodin.

operátor výroby

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek v Německu v příhraniční oblasti
  • Mzdu dle platných tarifních tabulek + příplatky
  • Příspěvek na dojíždění 15 €
  • Německé sociální, důchodové a zdravotní pojištění v Německu
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 89
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com