Práce v Německu - CNC operátor - Zittau, Německo

CNC operátor – Zittau, Německo

Práce v Německu – CNC operátor – Zittau, Německo

Děrování, ohýbání a vysekávání máte spojené s prací s kovem? Pak jste pro našeho zákazníka v Zittau ten správný CNC operátor a tato nabídka práce v Německu je přesně pro Vás. Vaše nové pracoviště se nachází v průmyslové oblasti v Zittau. Jako člen mezinárodní společnosti získáte svou novou práci jako CNC operátor v kovozpracovatelském průmyslu. Budete pracovat na CNC vysekávacích strojích a CNC ohraňovacích lisech.

Náplň práce:

  • Výrobu kovových součástí pro elektrotechnický průmysl
  • Samostatnou práci na CNC vysekávacích strojích a CNC ohraňovacích lisech
  • Provádění kontroly kvality vyráběných komponentů
  • Vedení technické dokumentace vaší práce

Práce v Německu - CNC operátor

Požadavky na tuto pozici:

  • Odborné vzdělání nebo kvalifikaci v oblasti zpracování kovů
  • Zkušenosti na CNC lisech a tvářecích strojích
  • Perfektní orientaci v technických výkresech
  • Dobrou představivost pro tvorbu návrhů

Za to může CNC operátor očekávat:

  • Práce maximálně na 2 směny od pondělí do pátku
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Dlouhodobé zaměstnání a šance na zaměstnání přímo pod firmou
  • Další kolektivně dohodnuté výhody, jako 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Česky mluvící personalisty připravené vždy řešit Vaše otázky a schopné Vám poradit třeba s tím, jak na Německé konto, pojištění a Kindergeld

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 89
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com