Práce v Německu s ubytováním - Řidič VZV - Zwönitz, Německo

Nabídka práce v Německu – Řidič VZV – Zwönitz, Německo

Pro společnost působící v oblasti automotive hledáme uchazeče na pozici řidič VZV s platným profesním průkazem. Firma požaduje praxi na pozici řidič vysokozdvihu a ochotu pracovat ve směnném provozu. Němčina na úrovni A2, což odpovídá úrovni mírně pokročilého, není třeba umět plynule a gramaticky správně, důležité je zvládnout se domluvit! Nástup možný ihned.

Náplň práce na pozici řidič VZV:

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Nakládky a vykládky kamionů
  • Přeprava materiálu uvnitř výrobního závodu
  • Vedení dokumentace skladu
  • Dodržování zásad BOZP

řidič vzv

Požadujeme:

  • Platný profesní průkaz
  • Praxi s obsluhou vysokozdvihu
  • Němčinu alespoň na úrovni A2
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Fahrgeld
  • Mzdu od 14 € / hod.
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění – vyřídíme za vás
  • Pomoc a podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás nabídka práce na pozici řidič VZV zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 89
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com