Práce v Německu u Berlína - Řidič VZV - Baruth, Braniborsko

Nabídka práce v Německu s ubytováním – Řidič VZV – Baruth, Braniborsko

Nabídka práce s ubytováním zdarma! Pro výrobní společnost hledáme uchazeče na pozici řidič VZV. Firma, pro kterou budete pracovat, patří mezi top zaměstnavatele v Německu, jeho produkty jsou známé po celém světě a požadavky na jejich kvalitu jsou tak zásadním předpokladem úspěchu. Podmínkou však je profesní průkaz platný na území Německa. Pokud jej máte, jste ochotni pracovat 50 km od Berlína, ovládáte němčinu na úrovni nejméně B1 a moderní technologie vám nejsou cizí, pak hledáme právě vás.

Náplň práce:

  • Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
  • Nakládací a vykládací práce
  • Vedení dokumentace

Požadujeme:

  • Praxi na pozici řidič VZV
  • Němčinu alespoň na úrovni B1
  • Německý profesní průkaz řidiče VZV
  • Znalosti práce na PC a práce s tabletem

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve světově známé firmě
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění, nárok na Kindergeld
  • Mzdu od 14 € / hod. + Fahrgeld
  • Ubytování zdarma!

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici řidič VZV v Braniborsku zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Bautzenu na e-mailu bautzen@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

p {font-size: 16px}
li {font-size: 16px}
h1 {font-size: 32px}
h2 {font-size: 26px}
h3 {font-size: 24px}
h4 {font-size: 22px}

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 91
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 420734276906
  • E-mail bautzen@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář