Nabídka práce - Lakýrník - Raschau-Markersbach, Německo
Zentrale: +493733 89990 41

Lakýrník – Raschau-Markersbach, Německo

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 3 směny

Nabídka práce – Lakýrník / Pracovník práškové lakovny- Raschau Markersbach, Německo

Pro naši partnerskou společnost přijmeme uchazeče na pozici lakýrník do práškové lakovny. Zaměstnavatelem je společnost se sídlem v německém Raschau-Markersbachu, který najdete nedaleko Annaberg-Buchholzu. Pro více než 100 let působení v oboru se firma uvedla mezi stabilní a vyhledávané zaměstnavatele v regionu Erzgebirge. Tato nabídka práce je určena uchazečům především z oblasti mezi Chomutovem a Ostrovem nad Ohří.

Náplň práce na pozici lakýrník:

  • Obsluha práškovacího lakovacího systému
  • Povlakování kovových částí z litiny nebo oceli práškovým postřikem
  • Kontrola a nastavení materiálu
  • Kontrola kvality všech součástí
  • Zacházení s požárně ochrannými systémy
  • Brusné a přípravné práce

Požadavky na lakýrníka :

  • Vyučení v oboru lakýrník nebo v podobném oboru – absolventi jsou vítáni!
  • Řidičský průkaz a osobní automobil k dosažení místa výkonu práce
  • Ochota pracovat na směny
  • Znalost němčiny minimálně na úrovni A2

Lakýrník od nás dostane:

  • Práce v Německu na plný úvazek
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zdravotní a sociální pojištění v Německu
  • 27 dní volna
  • Mzdu od 11,50 EUR / hod hrubého
  • Speciální příplatky na dovolená a Vánoční bonus

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

V případě v zájmu o pozici lakýrník práškové lakovny kontaktujte personální agenturu Starke Jobs Annaberg pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

Nabídka práce v Německu

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Nejčastěji hledají naši zaměstnanci informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Náladu Vám ale zvedneme, když Vám slíbíme, že i v přístím roce se můžete těšit na Kindergeld. A kdybyste plánovali stěhování do Německa, přečtěte si o tom, jak Německo pomáhá s nákupem nemovitosti formou příspěvků zvaných Baukindergeld.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici lakýrník, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.