Operátor výroby - Pirna a okolí, Německo - Starke Jobs

Velký nábor! – Operátor výroby – Pirna a okolí

Pro několik výrobních závodů v Pirně a okolí hledáme několik uchazečů na pozici operátor výroby. Firmy působí v odvětví kovovýroby a elektroprůmyslu, vaším úkolem bude jednoduchá obsluha strojů a kontrola kvality hotových výrobků. Požadujeme znalosti němčiny alespoň na úrovni A2 a vlastní auto na dojíždění do práce.

Náplň práce:

  • Vkládání materiálu ke zpracování do výrobního stroje
  • Dohled nad výrobním procesem, odstranění drobných nedostatků
  • Kontrola kvality hotových výrobků
  • Balení obrobků a jejich příprava k expedici
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce

operátor výroby práce v německu

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
  • Znalosti němčiny alespoň na úrovni A2
  • Spolehlivost, pečlivost, týmovost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou kousek od hranic
  • Mzdu dle tarifní smlouvy
  • Možnost kariérního růstu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář